fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com

Z-Lipo ile Bölgesel Zayıflama

Z-Lipo ile Bölgesel Zayıflama - Novar Poliklinik

Bölgesel Zayıflamanın Önemi

Kilo vermek isteyen insanların karşılaştığı sorunların başında bölgesel zayıflayamamak gelmektedir. Kilo verme çabası içerisindeyken, yüzün çökmesine rağmen vücudun bazı bölgelerindeki yağ oranının sabit kaldığı görülebilir.

 

Bu durum kilo verme sırasında profesyonel yardım almamaktan kaynaklanmaktadır. Z-Lipo ile bölgesel zayıflamak oldukça kolaydır. Bu zayıflama yönteminde temel hedef yağlardan kurtulmak istenen bölgenin hedef alınmasıdır. Vücut ağırlığı bütün olarak değil, bölgesel olarak azaltılmaktadır.

 

Böyle olduğu için göbek, kol, bacak ya da vücudun diğer farklı yerlerinde oluşan aşırı yağlanmalardan kurtulmanın en kolay yollarından birisidir.

 

Yağları Dondurun

Z-Lipo teknolojisi zeltiq soğuk lipoliz adıyla da bilinmektedir. Bu zayıflama yönteminde temel hedef bölgesel bir incelme sağlamaktır. En önemli avantajı cerrahi bir müdahaleye gereksinim duyulmamaktadır. Vücuttaki aşırı yağlar dondurulmaktadır. Aşırı soğuğa maruz kalan yağ hücreleri önce daralır daha sonra ise büzüşmeye başlar. Böylece yağ hücrelerinin yapısı bozulmuş olur.

 

Z-Lipo bölgesel zayıflama tedavisindeki temel amaç budur. Bozulan yağ hücreleri, ciltteki aşırı yağ tabakalarının ortadan kalkmasına neden olacaktır. Z-Lipo yönteminin diğer yöntemlere göre en büyük avantajı sadece hedef bölgedeki yağ hücrelerini yok etmesidir.

 

FDA Onaylı

Z-Lipo zayıflama yöntemini kullanacak kişiler, bu yöntemin sağlıklı olup olmadığı ya da yan etkilerinin bulunup bulunmadığı konusunda çeşitli endişelere sahiptir. Amerika’daki en yetkili kurumlardan birisi olan FDA Z-Lipo yöntemine onay vermiştir.

 

Bundan dolayı sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında Z-Lipo ile bölgesel zayıflama yöntemi uygulanmaktadır. İzmir’de Novar poliklinik Z-Lipo tedavi yöntemi konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Bölgesel zayıflamak isteyenler Novar poliklinik şubelerinden kendileri için bu yöntemin uygun olup olmadığını öğrenebilirler.

 

Z-Lipo İşlemi Ne Kadar Sürer?

Z-Lipo ile bölgesel zayıflama seansı yaklaşık bir saat sürmektedir. Seansın süresi uygulanan bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. İşlem sırasında sadece yağ dokularının donması sağlanır. Bundan dolayı vücuttaki kas ve diğer dokuların zarar görmesi mümkün değildir.

 

Seansın etkilerini gözlemlemek için bir süre beklemek gerekmektedir. Donan yağ hücreleri zaman içerisinde vücuttan atılacaktır. Böylece vücudun bölgesel olarak zayıflaması sağlanacaktır.

 

Bu yöntem ile zayıflayanların en az iki cm inceldiği bilinmektedir. Z-Lipo ile bölgesel zayıflama işlemi sonrasında beslenmeye dikkat edilmesi, vücudun çok daha uzun bir süre zayıf kalmasını sağlayacaktır.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın.

  * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

  Hizmet Sürecimiz

  Sizi Anlıyoruz

  Novar Poliklinik olarak ilk yaptığımız şey sizi anlamak ve size uygun tedaviyi tespit etmek.

  Bizi Tanıyın

  Sürekli Yanınızdayız

  Tedavi süresince ve tedavi sonrası tüm gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyoruz.

  Sorularınız için Bize Ulaşın

  Memnuniyet

  Novar Poliklinikleri sizlerin memnuniyetini odaklar. Tüm hizmetlerimiz için temel anlayışımız budur.

  Misyon ve Vizyonumuz

  Randevu Oluşturun

  Bize dilediğiniz zaman bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
  Telefon Destek (0532) 100 0370

   * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.