Hakkımızda - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Novar Poliklinik Hakkında

Güven, kalite ve hijyen

Özel Novar Poliklinikleri ilk şubesi ile 2004 yılında hizmet vermeye başlamış olup, devamlı gelişme ve hizmet verme ile bütünleşmiş dinamizmi sayesinde büyümeye devam etmiş, şu an 5 şubesi ile İzmir’de sektörün öncü kuruluşu ve markası olmuştur.

 

T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Ruhsatlandırılmış olan Özel Novar Poliklinikleri, FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı son teknolojiyle üretilmiş cihazlara sahip, uzman kadrosuyla kişiye özel tedavi ve hizmetler sunan medikal estetik ve sağlıklı yaşam merkezleridir.

Novar Poliklinik Yönetimi

.

Neden Biz?

 • 20 Yıllık Tecrübe
 • Sağlık Bakanlığı Onaylı
 • Uzman Kadro
 • Ege’nin En Büyük Sağlık Kuruluşu

20 Yıllık Güven ve Tecrübe

 • Ege’nin en kapsamlı sağlık kuruluşu olarak izmir’de 5 şubemizle hizmet vermekteyiz. 20 Yıllık tücrübe ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR

 • Novar Poliklinikleri FDA Onaylı Son Teknoloji Cihazlarla Hizmet Vermektedir.

EGE'NİN EN BÜYÜK SAĞLIK KURULUŞU

 • Novar Poliklinikleri 5 Şubesiyle İzmir’in En Büyük Sağlık Kuruluşudur.
 • Şubelerimiz ; Alsancak, Bayraklı, Balçova, Karşıyaka, Atakent

UZMAN KADRO

 • 20 Yıllık Tecrübe
 • Uzman Doktor ve Hemşire Kadrosu

Novar Poliklinik Değerleri

Sağlık sektöründe hizmet vermenin getirdiği sorumluluğu biliyoruz.

Novar Poliklinikleri: Alexandrite Lazer Epilasyon uygulamaları ile bir çok kullanıcıya hizmet sunan işletmemiz almış olduğu başarılı sonuçlar ile lazer epilasyon konusunda akla gelen ilk yerlerden biri olmaktadır. Tüm uygulamalarımızda yüksek hijyene önem vermekte ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.

En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz.

Novar Poliklinikleri üstün ve yeni nesil insan kaynakları tekniklerini kullanacak işinde uzman ve deneyimli ekipleri bir araya getirmeyi öncelikli hedef olarak görmektedir. Bu sayede hizmet kalitesi sürekli artmaktadır.
Lazer Epilasyon Uygulamaları100%
Zayıflama ve Kilo Kontrolü100%
Cilt Gerdirme100%
Akne ve Cilt Tedavileri100%

Üstün Kaliteli Hizmet

Tüm uygulamalarımızda yüksek hijyene önem vermekte ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürmekteyiz.

Lazer Epilasyon uygulamaları ile bir çok kullanıcıya hizmet sunan işletmemiz almış olduğu başarılı sonuçlar ile lazer epilasyon konusunda akla gelen ilk yerlerden biri olmaktadır.

 • Lazer Epilasyon Uygulamaları
 • Medikal Cilt Bakımı
 • Selülit Tedavisi
 • Kirpik Lifting
 • Microblading
0
Poliklinik
0+
Mutlu Müşteri
0+
Çözülmüş Sorun
0+
Takipçi

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.