Dudak Dolgusu Fiyat - Novar Poliklinik İzmir Dudak Operasyonları
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Dudak Dolgusu Fiyat

Dudak dolgusu fiyat bakımından uygulama dozuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dudak yapısını daha dolgun bir hale getirmek ve dudak yapısını şekillendirmek amacı ile dudak dolgusu işlemi uygulanmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar için uygulanan bu işlemi daha çok kadınlar tercih etmektedir. 

Bu işlem sayesinde son derece hacimli ve belirgin bir dudak yapısı ortaya çıkar. Dudak dolgusunda kullanılan ve dudaklara hacim kazandıran dolgu maddesinin adı ise hyalüronik asittir. Bu dolgu maddesi cilde ve dudak yapısına hiçbir zarar durumu teşkil etmez. 

Zarar teşkil etmenin aksine cildin onarılması konusunda da ciddi bir fayda sağlamaktadır. Dudak yapısı ile uyumlu bir yapıya sahip olan dolgu maddesi, bazı merkezlerde farklı formlarda tercih edilmektedir. Özellikle son yıllarda estetik işlemleri arasında en çok tercih edilen işlem dudak dolgusu olmaktadır. 

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgusunun pek çok farklı çeşidi ve yöntemi olmaktadır. Kalıcı ve geçici olmak üzere iki temel grupta sınıflandırmak mümkün olur. Kalıcı dudak dolgusunda geçiciden farklı olarak kullanılan dolgu maddesi silikon olmaktadır. Dudak dolgusu fiyat konusunda da çeşitlenmenin ortaya çıkardığı bir farklılık söz konusu olmaktadır. 

Kalıcı dudak dolgusu beraberinde pek çok problem ortaya çıkarıp, dudak yapısını ve şeklini bozduğu için çok fazla tercih edilen bir işlem değildir. Genellikle geçici dudak dolgusu ön plana çıkar. Geçici dudak dolgusunda kullanılan dolgu maddesi hiçbir şekilde zarar teşkil etmediği içi gönül rahatlığı ile uygulanabilir.  

Afrodit tipi dudak dolgusu çeşidi son yıllarda en çok tercih edilen dudak dolgusu çeşididir.  Bunun dışında hera, Venüs ve eros gibi dudak dolgu çeşitleri de mevcuttur. Dudak dolgusu fiyat söz konusu olduğunda her bir çeşit için farklı fiyatların mevcut olduğu söylenebilir. 

Dudak Dolgusu Kimler İçin Uygundur?

Son zamanlarda en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biri olan dudak dolgusu, ek çok kişi için uygun olan işlemlerden biridir. Dudak dolgusu yapılırken bazı kriterleri ön planda bulundurmak gerekir. Özellikle küçük yaştaki kişilerin yaptırması uygun olmayan bir işlemdir. Bunun sebebi ise gelişimin henüz tamamlanmamış olmasından kaynaklıdır. 

Gelişim tam olarak tamamlandığı zaman dudak yapısı da meydana gelir. Üst dudakta alt dudağa göre ciddi bir incelik durumu söz konusu ise bu işlemi yaptırmak son derece faydalı olur ve daha estetik bir görüntü ortaya çıkarır. Dudak kenarlarında belirgin olmayan bir görüntü hâkim ise dudak dolgusu sayesinde bu durumu ortadan kaldırmak mümkün olur. 

Dudak dolgusu, dudak kenarlarını daha belirgin bir hale getirdiği için daha estetik bir görüntü ortaya çıkarır. Dudak dolgusu fiyat ve uygulanan dolgu maddesi değişkenlik gösterir. Hamile olan kişilerin yaptırması çok fazla önerilen bir durum değildir. Dudaklarında sönük bir görüntü olan kişiler de yaptırabilirler. Novar polikliniğimizden dudak dolgusu ile ilgili hizmet alabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.