fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Ultraformer (HIFU)

HIFU-Ameliyatsız Yüz Germe - Novar Poliklinik

Ultraformer 3 nedir?

HIFU (Yüksek odaklı fokus ultrason) tabanlı medikal cihazlar arasındaki en son teknolojilerden biri olan Ultraformer III, cilt yüzeyine zarar vermeden dermiste ve smas tabakasında (kas tabakası) kollajen sentezinin artırılmasını sağlamaktadır. Etkin bir ameliyatsız yüz germe uygulaması olan Ultraformer III uygulaması, Radyofrekans, kızılötesi ve diğer lazer tedavi sistemlerinden farklı olarak cildin alt tabakalarında kontrollü hasar oluşturarak ciltte yenilenme sağlayan etkin ve konforlu bir uygulamadır.

Ultraformer 3 uygulaması

Ultraformer 3 diğer Radyofrekans, kızılötesi ve lazer tedavi sistemlerinden farklı olarak belirli derinliklerde cilt yüzeyine hasar vermeden tedavi olanağı sağlamaktadır. Ultraformer 3’ün (HIFU teknolojisi) en büyük özelliği derin dermiste ve smas tabakasında (kas tabakası) kollajen sentezinin arttırılması ile ameliyatsız yüz germe işlemini sağlamasıdır. Ultraformer 3 ile cildin 1.5,3,4.5,6 ve 9 mm derinliklerine etki edebildiğinden kişiye özgü tedavi planlanması mümkündür. Ultraformer 3 ile cildin üst, orta ve smas (kas tabakası) yenilenmekte ve ameliyatsız yüz germe işlemi gerçekleşmektedir. Yüz germe ameliyatlarında Smas tabakasına yapılan müdahale ( kas fasyası) cildin gerilmesini sağlar. Ultraformer 3 ameliyatsız olarak yüz germe işlemini smas tabakasına direk etki ederek gerçekleştirmektedir.

Tüm bu sebeplerden dolayı ameliyatsız yüz germe ve gençleştirmede Ultraformer 3 diğer tedavi yöntemlerinden çok daha etkilidir. Kollajen sentezini arttıran Utraformer 3, en etkili ameliyatsız yüz gençleştirme işlemlerinden biridir. Yüz gerginleştirmenin ,sıkılaştırmanın yanı sıra, kaş kaldırmada ve göz çevresi kırışıklıklarında da tek başına veya diğer teknolojiler ile birlikte kullanılarak daha iyi sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca geliştirilen Ultraformer 3’ün vücut başlıkları sayesinde kol, bacak içi, popo bölgesi, karın bölgesi ve bel bölgesinde kullanılmaktadır. Bu sayede ameliyatsız vücut germe ve ameliyatsız vücut gençleştirme işlemi yapılmaktadır. Vücut bölgesinde bir miktar yağlanması ve gevşekliği olan kişilerde yağ tabakasına da etki ederken ameliyatsız vücut germe ve kısmi bölgesel incelme sağlanmaktadır. Ultraformer 3 tedavisi sırasında hastanın yüz ve vücut gençleştirilmesinde, vücut sıkılaşmasında ve de cildin gerilmesinde çeşitli tedavi seçenekleri bir arada kullanılmakta ve daha efektif sonuçlar elde edilmektedir.

Ultraformer 3 uygulamasının uygulama alanları nelerdir?

Yüz Bölgeleri;

– Ameliyatsız yüz gençleştirme ve ameliyatsız yüz germe

-Ameliyatsız kaş kaldırma

-Ameliyatsız gıdı toparlama

-Çene kontürünü belirginleştirme (yüz ovali şekillendirme)

-V-line Şekillendirme

-Alın ve boyun gençleştirme

-Göz çevresi gençleştirme

Vücut Bölgeleri;

-Ameliyatsız kol içi sıkılaştırma

-Ameliyatsız karın germe

-Sırt bölgesi yağ giderme ve sıkılaştırma

-Sutyen bandı yağ giderme ve sıkılaştırma

-Diz üstü kırışıklık, gevşeme ve yağlanma

Ultraformer 3 uygulamasına neden ihtiyaç duyulur?

Etkin bir ameliyatsız yüz germe uygulaması olan Ultraformer 3 uygulaması, cildin dermiş ve smas tabakasına etkide bulunarak cildin toparlanmasını ve kişinin güzel yaş almasını sağlar. Ameliyat olmaktan imtina eden ve güzel yaş almak isteyen, cilt gevşekliklerinden şikayet eden hastalar için ideal bir uygulamadır.

Ultraformer 3 ağrılı bir uygulama mıdır?

  • Güvenilir ve konforlu bir ameliyatsız yüz germe uygulaması olan ultraformer 3 uygulaması neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz güvenli bir uygulamadır. Bu uygulamada hastalar işlem esnasında sadece hafif bir rahatsız hissi hissetmekte bunun dışında ağrı veya acı duymamaktadırlar.

Ultraformer 3 uygulaması kaç seans yapılır?

  • Ultraformer 3 uygulaması tek seanslık bi uygulamadır. Doğru hasta seçimi akabinde kişiye özel tedavi protokolü ile tek seansta dahi ciltte yenileme süreci başlatarak cildin güzel yaş alması sağlanabilmektedir..

Ultraformer 3 uygulaması için kimler uygun adaydır?

Yaş almaya bağlı olarak cildinde gevşeklik problemi ortaya çıkan, sarkmaya meyil eden cilt dokuları nedeniyle yüz valinde bozulmalar yaşayan, V-line yüz formuna kavuşmak isteyenler için Ultraformer 3 uygulaması ideal bir uygulamadır.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

    * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

    Yasal Uyarı

    Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.