Kaş Kontürü - Novar Poliklinik İzmir Kaş Kontürü İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Kaş Kontürü

Kaş Kontür - Novar Poliklinik

Kaş Kontürü Hizmetimiz

Seyrek Kaşlara Son

İnsanlar için ilk izlenim oldukça önemlidir. İlk izlenimde gözlerle birlikte kaşların yapısı oldukça dikkat çekici olmaktadır. Kaşlarda bulunan seyreklikler, insanlarda rahatsızlık hissi uyandırabilmektedir. Kaşlardaki bu yapı bozukluğunu ortadan kaldırabilmek için son dönemde kaş kontürü uygulaması oldukça yaygın hale gelmiştir. kaş kontürü izmir

 

Kaş kontürü uygulamasıyla birlikte insan vücudunun önemli parçalarından birisi olan kaşların, ideal forma kavuşması sağlanmaktadır. Kaş kontürü uygulamasında deri altına iğneyle renk pigmentleri enjekte edilmektedir. Bu nedenle yapılan işlemleri kalıcı makyaj uygulaması olarak tanımlamak mümkündür.

Kaş Neden Dökülür?

Kaş dökülmesi probleminin çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Cilt hastalıkları, hormonsal dengesizlikler,  tedavilerin yan etkileri, stres, kıl köklerinin yeterli besinden mahrum kalması ve genetik faktörler kaş dökülmelerine neden olabilmektedir. Kaş dökülmelerine halk tarafından kaş küsmesi adı da verilmektedir. Kaşların tamamı dökülebildiği gibi, sağ ya da sol kaşın belli bir bölümünün döküldüğü vakalar bulunmaktadır. Nedeni ne olursa olsun, kaş kontürü tedavisiyle kaşların en güzel görüntüye kavuşturulması mümkündür.

 

Kişiye Özel Tedavi

Kaş kontürü tedavisinde her kişi için yüz hatlarına en uygun kaş modelleri belirlenmektedir. Öncelikle yüzün yapısına göre kişiye en çok yakışacak kaş modeli tespit edilir. Bu tespitle birlikte tedavi öncesi çizimler yapılmaya başlanır. Çizimlerde uzmanların tavsiyeleri son derece önemlidir. Çünkü bu çizimlerde pek çok faktör birlikte değerlendirilmektedir. İzmir’de kaş kontürü konusunda Novar Poliklinik uzun yıllardır hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan alanında uzmanlaşmış doktorlar her bir hasta için özel olarak ilgilenerek en doğru kaş modelinin oluşmasını sağlamaktadır. Kaş kontürü izmir.

 

İstediğiniz Zaman Sildirmek Mümkün

Kaş kontürü uygulaması yaklaşık bir saatte tamamlanmaktadır. Bunun ardından üç hafta sonra son rötuşlar yapılarak tedavi sona ermektedir. Kaş kontürü uygulamasının kullanım süresi kişiden kişiye değişebilmektedir. Yaklaşık iki yıl kadar yapılan işlemler koruyuculuğunu korumaktadır. Bu işlemin en önemli özelliklerinden birisi istenildiği zaman silme işlemlerinin yapılabilmesidir. Özel tasarlanmış mikropigmentasyon cihazları ve bunlarla birlikte özel silme cihazları kaş kontürü uygulamasının silinmesine yardımcı olmaktadır. Fakat kaş kontürü tedavisinden genellikle herkes memnun ayrılmaktadır. Bu nedenle kaş kontürünü sildiren kişilerin sayısı son derece azdır. Kaş kontürü izmir

Poliklinik Adresi

Alsancak, Kültür Mah., Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:1/1 D:11 KONAK / İZMİR

(0232) 404 44 00
info@novarpoliklinik.com

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma09:00 - 19:30
C.tesi09:00 - 19:30
PazarKapalı

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

    * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

    Yasal Uyarı

    Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.