fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Sigara Çizgisi Dolgusu

Sigara Çizgisi Dolgusu - Novar Poliklinik

Lazer Epilasyon Alexandrite İzmir

FDA Onaylı

Alexandrite sistemleri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki “Food and Drink Administration” tarafından onaylanmıştır. Bu kurum Amerika Birleşik Devletleri’nde gıda ve ilaç konusunda et yetkili kurumların başında gelmektedir.

 

Bütün dünyada gıda ve sağlık alanında FDA onayının alınmış olması o ürünün güvenilir olduğuna işaret eder. Dolayısıyla lazer epilasyon Alexandrite operasyonu hem Türkiye’de hem de dünyada güvenle uygulanmaktadır. İzmir’de Alexandrite işlemi Novar poliklinikte yapılmaktadır. Bu operasyon sayesinde istenmeyen kıllara uzun süreli çözüm sağlamaktadır.

 

Beyaz Tenlilerin Baş Belası İnce Siyah Tüyler

Beyaz tenli insanların en büyük baş belası vücutlarındaki siyah tüy ve kıllardır. Bu tüy ve kıllar çok az olsa bile beyaz tenlilerin vücudunda belirgin hale gelmektedir. Böyle olduğu için beyaz tenli kişiler vücutlarındaki tüylenmelere kesin çözüm arayışı içerisine girmişlerdir.

 

Lazer epilasyon Alexandrite ince ya da kalın; kıl kökü güçlü ya da güçsüz buna bakmadan etkili bir çözüm üretebilmektedir. Diğer uygulamalarda ince tüylere kesin çözüm üretmek çok mümkün olmamaktadır. Kıl kökleri yerinde kaldığı için yeniden tüylenmeler meydana gelebilmektedir. Fakat lazer epilasyon Alexandrite kıl köklerini hedef almaktadır. İnce kıl köklerini bile yok edebilen bir uygulamadır. Bu nedenle beyaz tenlilerin dostu olarak bilinmektedir.

 

Ağrı Hissi Çok Azdır

Lazer epilasyon Alexandrite ağrı hissi veren bir uygulama değildir. Yaptıran kişilerin çok az bir kısmı acı hissedebilir. Eğer kişinin ağrı eşiği düşük ise lokal anestezik kremler sürülerek o bölgedeki ağrının azalması sağlanmaktadır. 

 

Lazer epilasyonu işlemi vücuda uygulanıyorsa tüylenmiş bölge traş makinası kullanılarak kısaltılır. Yüze yapılan uygulamalarda ise kısaltma yapılmaz. Çünkü operasyon öncesi yüzdeki tüy ve kılların yoğun olduğu bölgelerin tespit edilmesi başarıya ulaşılması için önemli bir etkendir.

 

Epilasyon Sonrası

Lazer Epilasyon Alexandrite gündelik hayatı aksatacak bir uygulama değildir. Bundan dolayı epilasyon yaptıran kişi günlük hayatına hemen geri dönebilmektedir. Operasyon bölgesinde zaman zaman kızarıklıklar ve kıl köklerinin etrafında hafif şişkinlikler olabilmektedir.

 

Böyle bir reaksiyon olması durumunda nemlendirici kremler kullanılabilir. Fakat krem kullanılmadan önce mutlaka epilasyon işlemini yapan uzmana danışmakta fayda vardır. Lazer epilasyon sonrası iki hafta vücudun doğrudan güneş ışığına maruz kalmaması gerekir.

Bundan dolayı güneşlenme ya da solaryuma girmek için epilasyon işleminin üzerinden iki hafta geçmesi beklenmelidir.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın.

  * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

  * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

  Hizmet Sürecimiz

  Sizi Anlıyoruz

  Novar Poliklinik olarak ilk yaptığımız şey sizi anlamak ve size uygun tedaviyi tespit etmek.

  Bizi Tanıyın

  Sürekli Yanınızdayız

  Tedavi süresince ve tedavi sonrası tüm gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyoruz.

  Sorularınız için Bize Ulaşın

  Memnuniyet

  Novar Poliklinikleri sizlerin memnuniyetini odaklar. Tüm hizmetlerimiz için temel anlayışımız budur.

  Misyon ve Vizyonumuz

  Randevu Oluşturun

  Bize dilediğiniz zaman bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
  Telefon Destek (0532) 100 0370

   * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

   * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

   Yasal Uyarı

   Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.