fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Leke Tedavisi İzmir

Leke Çeşitleri

İnsan vücudunda oluşan lekelerin oldukça fazla nedeni olabilmektedir. Sivilceler ve aknelerin sıkılması sonucu ortaya çıkan lekeler, doğum sonrası oluşan lekeler, doğuştan gelen lekeler, yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan lekeler, aşırı güneş ışınlarına maruz kalma sonucu çıkan lekeler gibi çok sayıda leke çeşidi vardır. Leke çeşitlerine bakıldığında tek bir renkte olmadıkları göze çarpmaktadır. Sarı renkli lekeler olabildiği gibi kahverengi renkli lekeler de olabilmektedir. Lekeler zaman içerisinde renk değiştirebilmektedir. Leke tedavisinin başarıya ulaşması için mümkün olan en kısa süre içerisinde leke tedavisi yaptırmak gerekmektedir. Leke tedavisi İzmir’de oldukça yaygın bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde pek çok İzmirli kusursuz bir cilde sahip olabilmektedir.

Leke Tedavisi Öncesi ve Sonrası

Leke tedavisi yaptıracak kişilerin dikkat etmesi gereken belli başlı konular bulunmaktadır. Öncelikle leke tedavisi uygulanacak vücut bölgesi güneş kremlerinden arındırılmalıdır. Bu nedenle tedavi öncesinde birkaç gün vücuda krem sürülmemesi tavsiye edilmektedir. Cilt kanseri olan ya da ailesinde cilt kanseri görülmüş kişiler tedavi öncesinde mutlaka doktorlara bilgi vermelidir. Tedavi öncesinde dermatoloğa cilt lekelerini inceletmek tedavinin başarıya ulaşma ihtimalini arttıracaktır. Leke tedavisi öncesinde olduğu gibi leke tedavisi sonrasında da dikkat edilmesi gereken konular vardır. Tedaviden sonra vücutta kızarıklıklar oluşabilir. Bu doğal bir durumdur. Kızarıklıklar 24 saat içerisinde iyileşmektedir. Tedavinin kesin sonuçları 1-2 ay içerisinde görülmektedir. leke tedavisi izmir

Leke Tedavisinin Avantajları

Leke tedavisi yaptırmanın İzmirlilere çok sayıda faydası bulunmaktadır. Bu tedavi sadece vücuda kusursuz görüntü kazandırmaktan ibaret değildir. Aynı zamanda tıkanmış cilt gözeneklerinin açılması sağlanır. Bu sayede insan vücudu kendisini temizlemiş olur. Leke tedavisinin vücuttaki protein oranına olumlu katkı sağladığı bilinmektedir. Hücrelerin birbirleri arasındaki bağ dokusunun güçlenmesine katkı sağlamaktır. Teda aktif aknelerin iyileşmesini hızlandırmaktadır. Temiz, parlak ve kusursuz bir cilt için leke tedavisi yöntemi oldukça faydalıdır.

Lazerle Tedavi

Leke tedavisinin çok sayıda çeşidi olmakla beraber günümüzde en fazla kullanılan yöntem lazer metodudur. Bu yöntem her geçen yıl kendisini daha fazla yenilemekte ve etki gücünü arttırmaktadır. Bu sayede lazer tedavisiyle başarıya ulaşma oranları oldukça artmıştır. Tedavinin kalıcılığı oldukça fazladır. Zararlı ışınlardan kaçınıldığı taktirde uzun yıllar lekesiz bir vücuda sahip olmak mümkündür. leke tedavisi izmir

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.