fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Kavitasyon

Bölgesel Zayıflama İzmir - Novar Poliklinik

Kavitasyon

Bölgesel Zayıflamada Etkili Bir Yöntem

Kavitasyon uygulaması insan vücudunda bölgesel zayıflama sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel olarak zayıflamak isteyen pek çok kişi beslenme alışkanlıklarını düzeltmeye çalışmakta ya da diyete başlamaktadır. Fakat bölgesel zayıflama için bunları yapmak yeterli değildir.

 

Vücuttaki bölgesel yağlardan kurtulmak için mutlaka uzmanlardan yardım alınmalıdır. Kavitasyon yöntemi uzun süredir bölgesel zayıflama yöntemi açısından etkili bir şekilde kullanılmaktadır. İzmir’de kavitasyon hizmeti veren sağlık kuruluşlarının başında Novar Poliklinik gelmektedir.

 

Novar Poliklinik uzman doktorlarının kontrolünde kavitasyon yöntemiyle çok sayıda İzmirlinin kilo vermesine ve bölgesel olarak incelmesine destek olmaktadır.

 

Seans Uygulamaları

Kavitasyon yönteminde başarı elde etmek için birkaç seanslık işlem yapılması gerekmektedir. Kaç seansta başarılı olacağı insan vücudunun yapısına göre değişmektedir. Fakat ortalama olarak 6 ile 8 seanslık uygulamaların ardından başarılı bir şekilde bölgesel incelme elde etmek mümkündür.

 

Her bir seans uygulaması en az bir saat en fazla ise iki saat sürmektedir. Seans süresi uygulamanın yapıldığı bölgeye göre değişmektedir. Yapılan seansların ardından bol su tüketilmesi ve ağır yiyeceklerden uzak durulması tavsiye edilmektedir.

 

İlk seansın ardından ölçülerle gözlemlenebilecek bir fark oluşmaktadır. Fakat kavitasyonun başarısını görmek için yaklaşık üç gün beklemek gerekmektedir. Hamile veya hamile olma ihtimali olan kişilerin kavitasyon yaptırmaması gerekmektedir.

 

Kilo Vermek İçin Aç Kalmak Şart Değil

Kilo vermek denildiğinde akla gelen ilk şey diyet yapmak olmaktadır. Fakat kilo vermek için diyet yapmak ya da vücudu aç bırakmak şart değildir. Aslında aç kalmak kilo vermeyi sağlamaz. Çünkü vücut açlık hissine kapıldığı anda kendisini koruma moduna alır ve metabolizma hızı en aza iner.

 

Böyle olduğu için kilo vermek çok mümkün olmamaktadır. Kavitasyon uygulamasında yağların vücuttan doğal yöntemlerle atılması sağlanmaktadır. Özellikle selülitlere karşı etkili bir yöntemdir. Baldır bölgesindeki pürüzlü görüntülerin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

 

Cerrahi Yöntemlere Göre Avantajları

Kavitasyonun cerrahi yöntemlerle kıyaslandığında çok sayıda avantajı bulunmaktadır. Bunların başında yara izinin olmaması, ağrı hissi yaratmaması, kanama ihtimalinin bulunmaması ve enfeksiyon riskinin olmaması gelmektedir.

 

İyileşme süreci oldukça hızlıdır. Bu nedenlerden dolayı pek çok kişi kavitasyonu gönül rahatlığıyla uygulayabilmektedir.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

    * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

    Yasal Uyarı

    Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.