fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com

İzmir İğneli Epilasyon

İçindekiler

Pürüzsüz Bir Cilt İçin İğneli Epilasyon

Bazı bölgelerde istenmeyen tüyler meydana gelmektedir. Bu durum cildin güzelliğine gölge düşürdüğü için pek çok kişi istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmanın çaresini aramaktadır. Evde uygulanan bazı yöntemlerle kıl ve tüylerden arınmak mümkündür. Fakat evde uygulanan yöntemler hem çok uğraştırıcı hem de etkisi kısa sürelidir. Bu nedenle kıllardan kurtulmanın etkili bir yöntemi olarak iğneli epilasyon geliştirilmiştir. Yaklaşık yüz yıldır iğneli epilasyon pek çok kişinin başvurduğu bir yöntem olmuştur. İzmir’de de vücutlarına pürüzsüz bir güzellik katmak isteyen kişilerin başvurduğu ilk yöntemlerden birisi budur.

İzmir’de Epilasyon

İzmir, Türkiye’deki epilasyon uygulamasının en fazla yapıldığı şehirlerden birisidir. Bunda hem iklimsel koşullar hem de kadınların görünümüne önem vermesi etkilidir. Novar Poliklinik şubelerinde iğneli epilasyon konusunda uzmanlaşmış personeller bulunmaktadır. Personellerin güler yüzü, epilasyon yaptıran kişiler hem vücutlarına pürüzsüz ve kusursuz güzellik katmaktan hem de kendilerine gösterilen özel ilgiden memnun olmaktadır. Novar Polikliniklerde uygulanan iğneli epilasyon konusundaki en iyi referans bu yönteme başvurmuş herhangi bir İzmirlidir.

İğneli Epilasyon Nedir?

İğneli epilasyonun temelinde kıl köklerini ortadan kaldırmak vardır. Bu sayede kılların sadece görünen kısımları değil, tamamına müdahale etmek mümkün olmaktadır. İzmir İğneli epilasyon yönteminin geçmişi oldukça uzundur. Böyle olduğu için epilasyon konusunda geleneksel bir yöntem haline gelmiştir. İğneli epilasyon, adı üzerinden anlaşılacağı gibi iğnenin kıl köklerine girmesiyle uygulanmaktadır. İğneli epilasyonun en önemli özelliği kalıcılık oranının oldukça yüksek olmasıdır. Eğer insan vücudundaki hormon dağılımlarında bir anormallik yoksa iğneli epilasyon sonrasında vücutta tekrardan kıllanma görülme ihtimali son derece azdır. Ayrıca her renk kıla karşı etkilidir.

Kaç Seans Sürer

İzmir’de iğneli epilasyon yaptıracak kişilerin merak ettiği soruların başında iğneli epilasyonun kaç seans süreceği gelmektedir. Seans sayıları kişiden kişiye değişiklik gösterdiği için bunun kesin bir yanıtını vermek mümkün değildir. En yakın Novar poliklinik şubesine başvurarak kendiniz için en uygun seans takvimini öğrenmek mümkündür. izmir iğneli epilasyon