fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Cilt Germe İzmir

Cildiniz Genç Kalsın

İnsan vücudu zamana, çevresel koşullara, hamileliğe, aşırı kilo alıp vermeye ve strese bağlı olmak üzere zaman içerisinde canlı ve gergin görünümünü kaybetmektedir. Cildin buruşması, kırışması ya da canlılığını kaybetmesi bir kader değildir. Çeşitli yöntemler kullanılarak cilde yeniden canlılık katmak mümkündür. Kozmetik ürünler kullanılarak cilde geçici bir parlaklık kazandırılabilmektedir. Fakat kalıcı bir çözüm için mutlaka tıbbi yardım almak gerekmektedir. Gençlik ruhunu, vücudunu genç tutarak korumak isteyenlerin sayısı fazla olduğu için cilt germe İzmir’de oldukça yaygın bir yöntemdir. Novar Poliklinik Atakent, Balçova, Bayraklı ve Alsancak şubelerinde tecrübeli ve alanında uzman kadrosuyla cilt germe konusunda İzmirlilere yıllardır hizmet vermektedir.

İsterseniz Ameliyatlı İsterseniz Ameliyatsız Yöntem

Gelişen teknoloji sayesinde İzmir’de çok farklı cilt germe yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin bazıları ameliyat gerektirirken bazı yöntemler ise ameliyat gerektirmeksizin uygulanabilmektedir. Basit bir ameliyat bile olsa, bazı kişiler bundan çekinebilmektedir. Böyle durumlarda ameliyatsız cilt germe yöntemleri kurtarıcı olabilmektedir. Vücut için hangi cilt germe yönteminin uygun olduğuna mutlaka alanında uzman kişilerce karar verilmelidir. Novar Polikliniklerin Alsancak, Balçova, Atakent ve Bayraklı şubelerinde bu alanın uzmanı isimler görev yapmakta ve hangi cilt germe yönteminin kişiye uygun olduğu konusunda karar vermektedir. Cilt germe izmir

Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Cilt germe yöntemi vücudun pek çok bölgesinde uygulanabilmektedir. Fakat en yaygın uygulama yüz ve çevresine yapılmaktadır. Bunun temel nedeni yüzün insan vücudunun en görünür kısmı olmasıdır. Yaz aylarında kalın kıyafetlerden kurtulan kişiler, vücutlarının farklı bölgelerindeki kırışıklıklardan rahatsız olabilmektedir. Bu rahatsızlıkları gidermek adına boyun, sırt, göğüs, göbek ve baldır çevresinde cilt germe işleminin yapılması İzmir’de yaygın bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Anti Aging

Yaşlanmanın en önemli belirtisi insan vücudunun kırışması ya da sarkmasıdır. Bundan dolayı yaşlılık karşıyı anti aging uygulamalarının kökeninde cilt germe yöntemleri bulunur. Anti aging uygulamalarıyla cildin dokusu ve ciltteki bağlayıcı hücreler yenilenir ve cildin hormon düzeni dengelenir. Böylece hem fiziksel açıdan hem de psikolojik açıdan yaşlanmanın belirtilerinden kurtulmak mümkündür. Yapılan araştırmalar cilt germe yöntemine başvuran kişilerin hayat enerjisinin arttığını göstermektedir. Cilt germe izmir

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.