Lazer Epilasyon Fiyatları İzmir - Novar Sağlık Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon Fiyatları İzmir

Lazer Epilasyon

Cinsiyet fark etmeksizin herkesin son yıllarda kıl ve tüyleri azaltmak için kullandığı yöntemlerden olan lazer epilasyon gelişen teknoloji ve pratikliği nedeni ile daha çok tercih edilmektedir. Lazer epilasyonu diğer epilasyon ve tüy azaltma işlemlerine göre kalıcı sonuçlar sonuçları bakımından kişiler için fırsat yaratmaktadır. Lazerin avantajlarından en önemlisi istenmeyen tüylerden köklü bir şekilde yok etmesidir. Lazer epilasyon, yoğun hayat temposundaki tüy ve kıl yok etme işlemlerinin hızlı ve kalıcı olacak şekilde sağlayarak, tercih eden kişilerde zamandan tasarruf da sağlamaktadır. Lazer Epilasyon Fiyatları İzmir

Lazer epilasyonunun tercih sebepleri genel olarak estetik olması iken, lazer epilasyon yöntemleri arasında çeşitlilik vardır. Yönetime göre lazer epilasyon fiyatları İzmir’de ve diğer tüm şehirlerde farklılık göstermektedir. Bunun nedeni ise epilasyonun çeşidi seans sayısına etki etmektedir ve cihazlar kişilerin epilasyon istediği bölgeye göre de değişiklik göstermektedir. Tüm bunlarda lazer epilasyon fiyatları İzmir’de ve diğer tüm bölgelerde değişikliğe sebep olmaktadır.

 

Lazer Epilasyonunda Uygulanan Yöntemler

Lazer epilasyon başlığının altında çeşitli epilasyon türleri yer almaktadır. Bu yöntemler  Alexandrite lazer epilasyon, Nd yag lazer epilasyon, IPL lazer Epilasyon ve Diode lazer epilasyondur. Başlıca tüm bu uygulamalarda, kullanılan araçların, epilasyon için verilen seansları ve seans sayılarının farklıdır. Bu yüzden de  lazer epilasyon fiyatları İzmir veya diğer bölgelerde kişilerin cildi için gerekli olan uygulamaya göre değişmektedir. Kişiye göre nasıl epilas yöntemleri  değişiklik gösteriyorsa, yine lazer epilasyon fiyatları İzmir’de uygulamaya ve cihaza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Her yöntemin seansları ve araçları farklı olduğu bu durum çok normaldir.

Lazer Epilasyonda Seanslar

Epilasyonda seanslarınınn kişilerin cildine ve ihtiyaçlarına göre değişmekte olduğundan yukarıda bahsetmiştik. lazer epilasyonda uygulamların etki ettiği süre farklı olduğu için bu seanların sayıları kişiden kişiye ve ciltten cilde olmak üzere farklılık göstermektedir. Seçilen epilasyon türünün etkisinin kalıcı olması için uygulanması gereken işlemlerin süreleri farklıdır. Burada önemli bir noktada, bir başkasında kısa süreli seanslar daha etkili oldu diye herkeste aynı aynı etkiyi almak mümkün değildir. Kişilerin hormonların yapısı, cilt tonu ve kıl köklerine göre seans sayıları artabilir veya azalabilmektedir. Buradaki önemli nokta, epilasyon hizmeti gerçekleştirdiğiniz kurumun size yaptığı gerekli sağlık kontrollerinden sonra herhangi bir epilasyon işlemi  seansını uygun görmesidir. Seans sayıları lazer epilasyon fiyatları İzmir’de ve tüm bölgelerde belirleyici bir faktördür. Bir çok estetik merkezinin epilasyon için paket uygulamaları olmaktadır. Kişilerin cildin ve gerekli durumlarda seans sayıları artsa bile kişiler, epilasyonu yine bütçelerine göre halledebilmektedirler. Epilasyon tercih edecek kişilere tavsiye olarak, bu hizmetleri paket halinde almaları kişiler için ekonomik olarak fırsat yaratacaktır.

Lazer Epilasyon Fiyatları İzmir

Epilasyon Yapılan Bölgeler

Estetik merkezleri lazer epilasyon uygulama yaparken yapılacak bölgelerin fiyatlandırma işlemini ayrı ayrı veya paket halinde de hesaplayabilirler. Uygulama yapılan bölgeler; koltuk altı, genital bölge, sırt, omuz, bacaklar ve kollar olabilir hepsi ayrı ayrı fiyatlandırma bilmektedir. En avantajlısı paket halinde almaktır, fakat kişilerin bireysel olarak belli bölgeleri tercih etmesi halinde ayrı ayrı fiyatlandırma yapılarak herkese uygun orta yol bulunabilmektedir. Tüm vücut paketleri tercihi azımsanmayacak kadar çoktur. Fiyatlandırmalara baakılıdğın komple vücut fiyatları ayrı ayrı yapılmasına göre maliyeti daha düşüktür. Lazer epilasyon paketleri kişilerin daha ekonomik olarak sadece tek bir bölgedeki kıllardan değil vücudun diğer bölgelerinde de kurtulması sağlamak amacıyla önemlidir. Ayrıca tüm vücut yaptırmak ayrı ayrı yaptırmaya göre daha az maliyetlidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları İzmir’de neye göre belirlenir sorusu çok fazla sorulmaktadır. Tercih ettiğiniz kurumla yüz  yüze görüşerek ve öncesinde genel kontrolleri yaptırarak sonrasında da kullanılacak cihaz seçildikten sonra vücut tipinize göre seanslar ayarlanması ile birlikte fiyat belirlenmektedir. Ayrıca kişilerin lazer epilasyon tercihleri bölgesel veya  paket halinde olmasına fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca cinsiyetler göre veye hormonlara göre farklılık gösteren seans sayıları fiyatları etkilemektedir. Yine de en avantajlı paketler tüm vücut olanları olmaktadır. Bir diğer fiyatları etkileyen faktör ise uygulanacak bölgenin büyüklüğüdür. Örneğin sırt ve koltuk altı fiyatları farklıdır veya bazı kişiler daha küçük bölgesel kıllanmalar yaşadıklarından dolayı fiyatlarda bu bölgelere göre değişmektedir. Genel olarak tüm estetik merkezlerinde fiyatlandırma bu faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.