Lazer Epilasyon Fiyatlari - Novar Poliklinik İzmir Epilasyon Merkezi
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon Fiyatlari

Lazer operasyon vücudun hangi bölgelerine uygulanmaktadır?

Gelişen teknoloji sayesinde insan vücudunun neredeyse tamamına lazer epilasyon uygulanabilmektedir. Lazer operasyon uygulanan bölgeleri koltuk altı, yarım kol, tüm kol, yarım bacak, tüm bacak, göğüs, göğüs arası, göbek, sırt, omuz, bikini bölgesi, bıyık, çene kaç arası, kulak içi, burun içi, kuyruk sokumu ve ense gibi ana başlıklar altında toplamak mümkündür. Lazer epilasyon tek bir seansta değil birkaç seansta sonuç veren bir uygulamadır. Fakat vücudun her bir bölgesi için gerekli seans sayısı birbirlerinden farklılık gösterebilmektedir.

lazer epilasyon fiyatlari

Vücudun bölgelerine göre lazer epilasyon fiyatları nelerdir?

Lazer epilasyon fiyatının belirlenmesinde tedavi uygulanacak kişinin vücut yapısı, kıl köklerinin durumu ve kıl yoğunluğu doğrudan etkilidir. Bu nedenle aynı bölge için kadın ve erkeklere farklı fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Aynı cinsiyetteki bireyler arasında da kıl yoğunluğuna göre farklı fiyatlandırmalar söz konusu olabilmektedir. Bu neden lazer epilasyonda alınacak en doğru fiyatlandırma Novar polikliniklerine giderek ön muayene sonrasında belirlenmektedir. Lazer epilasyonun fiyatını belirleyen bir başka faktör ise uygulanacak seans sayısıdır.

Erkek ve kadın lazer epilasyon fiyatları neden farklıdır?

Kadın ve erkeklerin vücut yapısı birbirlerinden farklıdır. Erkeklerin vücudundaki tüy ve kıllanmak oranı kadınlara göre çok daha fazladır. Bu nedenle erkeklere yönelik yapılan lazer operasyonlarında fiyat daha yüksek olmaktadır. Ancak fizyolojik farklılıkların az olduğu kulak ve burun içi gibi bölgelerde fiyatlar birbirine yakındır. Göğüs, sırt, koltuk altı, genital bölge ve bacaklardaki kıllanma oranında her iki cinsiyet arasında belirgin farklılık olduğu için, bu farklılık lazer epilasyon fiyatlarına doğrudan yansımaktadır.

lazer epilasyon fiyatlari izmir

Tüm vücut epilasyon ekonomik açıdan avantajlı mıdır?

Hem kadınlar için hem de erkekler için fiyat açısından en avantajlı lazer epilasyon yöntemi tüm vücuda uygulanan epilasyondur. Örnek verecek olursak tam kol, koltuk altı ve birkaç diğer bölgeye epilasyon yaptırmak için ödenecek fiyat ayrı kalemlerde hesaplandığında tüm vücuda oranla çok daha pahalıya mal olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için pek çok kişi vücudunun sadece bir bölgesine lazer epilasyon yaptırmak yerine vücudunun tamamına lazer epilasyon yaptırmaktadır. Böylece hem vücut her açıdan tertemiz bir görüntü kazanırken hem de ekonomik kazanç elde edilmektedir.

İzmir’de lazer epilasyon nerelerde yapılır?

İzmir’de lazer epilasyon hizmetinin verildiği sağlık merkezlerinin başında Novar poliklinikleri gelmektedir. Novar poliklinikleri uzun yıllara dayanan tecrübesiyle İzmirlilerin hizmetindedir. Aynı zamanda şube ağı her geçen gün geliştiği için pek çok İzmirli için evine en yakın güzellik merkezi haline gelmiştir. Alsancak, Atakent, Balçova, Bayraklı ve Karşıyaka’da şubeleri bulunan Novar polikliniklerinde uygulanan lazer epilasyon yöntemi uzmanların kontrolünde gerçekleşmektedir. Alanında uzman olan kişilerin yaptığı lazer epilasyonların etki gücü oldukça fazla olduğu için pek çok kişi almış olduğu hizmetten memnun kalmakta ve belirli periyodik aralıklarla bu operasyonları tekrar ettirmektedir.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.