İzmir Lazer - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Lazer

Lazerin Kökeni

Lazer 20. yüzyılın ilk çeyreğinde ortaya çıkmıştır. Bu yöntem ortaya çıktığı ilk yıllarda askeri amaçlı ve sanayi için kullanılmıştır. Lazerlerin tıbbi amaçlı olarak kullanılması oldukça yenidir. 1990’lı yıllarda bu yöntem Amerika’da FDA tarafından onaylanmıştır. Böylece bütün dünyada tıp alanında lazer kullanımı yaygınlaşmıştır. Bütün dünyada olduğu gibi İzmir’de de lazer kullanımı oldukça yaygındır. İzmirliler pek çok konuda lazer yöntemine başvurabilmektedir. Kılcal damar tedavisi, sivilce lekeleri, dövme çıkartma, epilasyon ve daha pek çok alanda lazer yöntemi kullanılmaktadır. Lazerin tıbbi alanda kullanılması oldukça başarılı sonuçlar doğurmuştur. Özellikle vücutta oluşan lekelerden bu yöntem sayesinde kurtulmak mümkündür.

İzmir’de Dövme Silme

İzmir’de dövme silme uygulamalarında en fazla kullanılan yöntem lazerdir. İnsanlar zaman zaman vücutlarına yaptırdığı dövmelerden sıkılabilmektedir. Ya da vücutlarına yaptırdıkları dövmeler zaman içerisinde anlam ve önemini yitirmektedir. Böyle durumlarda dövme silinmek istendiğinde lazer yöntemi doğru bir tercih olacaktır. Çünkü lazer ışınları deri altındaki renk partiküllerini gidermede oldukça başarılıdır. Renk partikülleri yok edildikten kısa bir süre sonra dövme bölgesi ten rengine geri dönecektir.

Lekelerden Lazerle Kurtulun

İnsan vücudunda çeşitli nedenlerle lekeler oluşabilmektedir. Leke oluşumunun nedenlerine bakıldığında doğum, yaşlanma, aşırı kilo alıp verme ve hormonsal faktörler ön plana çıkmaktadır. Ergenlik döneminde oluşan sivilceler de vücuttaki lekelerin önemli nedenlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Nedeni ne olursa olsun vücutta oluşan lekelerden kurtulmak mümkündür. Lekelerden kurtulmak için uygulanacak en etkili yöntem lazerdir. İzmir lazer uygulamasının yaygın olduğu bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lazerin Adres Novar Poliklinikleri

Lazer teknolojisinin kullanılması ayrı bir uzmanlık alanı gerektirmektedir. Bu nedenle lazer teknolojisi elinde gerekli makineler bulunan her kurumun yapabileceği bir iş değildir. Hayatını lazer yöntemine adamış alanında uzman pek çok kişiyi Novar poliklinik bir araya getirmiştir. Alanında uzmanlaşmış bu kişiler İzmirlilere uzun yıllardır güvenli bir şekilde lazer hizmeti vermektedir. Karşıyaka, Atakent, Balçova, Bayraklı ve Alsancak’ta bulunan Novar polikliniklerinin her birinde alanında uzmanlaşmış isimler görev yapmaktadır. Uzmanlar operasyon öncesi ve sonrasında lazer uygulanan kişilerle yakından ilgilenerek onlara her türlü konuda yardımcı olmaktadır. İzmir lazer

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.