Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon - Novar Poliklinik İzmir Lazer Epilasyon
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon

Kadınları büyük bir dertten kurtaran, her daim ağda, jilet, tüy dökücü kremlere muhtaç olmaktan alıkoyan icadın adı lazer epilasyondur. Bikini bölgesi lazer epilasyon çoğu kadının yaptırmak istediği bir yöntemdir. Yaz aylarında bikini, mayo, mayokini giyenler için kıllar büyük bir sorun olmaktadır. Ama lazer epilasyon kadınları bu sorundan kurtaran uzun süreli rahatlık sağlayan, denize giderken zahmet gerektirmeyen, her hafta ya da her ay acı çekmeye gerek bırakmayan bir uygulamadır. Bikini bölgesinde epilasyon işlemi yaptırmak isteyenler ile ilgili olarak talep edilen şartların başında 18 yaş ve üzeri  olması beklenir. Sonradan teknolojik cihazlarla yapılan bu uygulamada hijyen en önemli konulardan bir tanesidir.          

izmir lazer epilasyon

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu uygulamada epilasyon öncesi yapılması gereken bazı kurallar vardır. Lazer  epilasyon yapılmadan önce bikini bölgesi jiletle güzelce temizlenir. Daha sonrasında lazer  uygulamasına başlanır. Lazer epilasyon uygulamaları kılların yoğunluğuna göre iki ya da üç seansta kökten çözüme ulaştırılır. Seanslar arasında genellikle iki aylık bir süreç olur. Kıl köklerinin yapısına göre en fazla beş ya da altı seansta kıllardan tamamı ile kurtulunur. Uzman kişiler tarafından yapılması gereken ve kıl köklerine lazer atışları ile folikül yapısının bozularak bir daha kıl çıkmamasını sağlayan bu uygulama rahatlığına düşkün olanlar için biçilmiş bir kaftandır. 

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Ne Zaman Yapılır?

Vücudundaki tüylerden rahatsız olanlar lazer uygulamaları ile bunları kökten çözme yoluna giderler. Lazer epilasyon işlemi de bunlardan bir tanesidir. Yaz ayları yaklaşırken kadınların tercih ettiği yöntemlerden biridir. Genellikle kış aylarında yapılması önerilir. Bu yöntem sayesinde kalıcı çözüm üretilmiş olur ve daha sonrasında sonsuza kadar tüylenme  ile ilgili herhangi bir problem yaşanmaz. Tüy dökücü krem kullananlar ya da ağda ile kıllarından kurtulmak isteyenler bu işlemi 15/20 günde bir tekrarlamak zorundadır. Ancak yapılan uygulama ile bu rutinden de kurtulmuş olunur. 

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyonun Zararı Varmıdır?

Bazı bekar hastalar kızlık zarına zararı olup olmadığını araştırırlar. Bölgeye yapılan bu uygulamadaki ışınların hiçbir şekilde zararı yoktur. Sadece kıl kökleri hedef alınır. Alan olarak ta bikini bölgesinin belirtilen konumla hiçbir alakası yoktur.               

Bikini Bölgesi Lazer Epilasyon Fiyatları 

Yapılacak olan işlemde kılların yoğunluğuna göre fiyat listeleri oluşturulur. Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında hem aynı acıyı  sürekli olarak çekmemek hem de fiyat avantajını yaşamak isteyenler epilasyon işlemini tercih ederler. Novar Poliklinik bu hizmeti güvenilir bir ortamda ve hijyen şartları içerisinde itina ile yapıyor. Uzman doktor ve estetisyenler tarafından yapılan bikini bölgesini lazer epilasyon işlemi ile ilgili bilgi almak için yedi gün yirmidört saat poliklinik yetkililerinden bilgi alınabilir. 

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.