fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

V-Lift Örümcek Ağı Estetiği

Cilt Germe Tedavisi - Novar Poliklinik

Cilt Germe Tedavisi İzmir

 

Ameliyatsız Yüz Germek Mümkün

V-Lift örümcek ağı estetiği, ameliyatsız bir şekilde yüz germe tekniğidir. Bu yöntem uygulandığında oldukça doğal sonuçlar elde edilmektedir. V-Lift örümcek ağı estetiği sırasında düz veya kılçıklı ameliyat ipleri (PDO) kullanılmaktadır.

 

Bu yöntem kontür ve siluet lifti, Rus ipi ve Aptos olarak da adlandırılmaktadır. Fiyat olarak ameliyat gerektiren yöntemlere göre oldukça ekonomiktir. Ayrıca iyileşme süreci hızlı olduğu için gündelik hayat ve iş hayatı konusunda olumsuzluklara neden olmamaktadır.

 

Sarkan Yanak ve Çeneye Etkili Çözüm

Örümcek ağı estetiğinin en fazla uygulandığı bölgelerin başında yanak ve çene bölgeleri gelmektedir. Çünkü insan yüzünde ilk ve en fazla sarkan kısımların başında yanak ve çene gelmektedir. Örümcek ağı estetiğinde bu bölgelere etkili bir şekilde müdahale edilir ve sarkıklıklar giderilir.

 

Böylece elastiklik özelliği kaybolmuş vücut yapısı yeniden elastik bir yapıya kavuşur. Bu değişim dış görünüş için oldukça önemlidir. Örümcek ağı estetiğinin ardından yüz yapısı çok daha genç bir yapıya kavuşmaktadır.

 

İşlemin Kalıcılığı

V-Lift örümcek ağı estetiği ameliyatsız bir işlem olduğu için son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. İşlemin ameliyat gerektirmemesi kalıcılığına dair endişeleri beraberinde getirmiştir. Fakat bu işlemlerin kalıcılığı ile ameliyat gerektiren işlemlerin kalıcılığı kıyaslandığında arada hiçbir fark olmadığı görülecektir. Elde edilen başarılı sonuç yaklaşık iki yıl boyunca korunmaktadır.

 

Yalnızca yarım saatlik bir işlemin ardından iki yıllık bir görünüm elde etmek büyük bir kazançtır. İşlem kısa sürdüğü için, öğle aralarında bu işlemi yaptıran sonrasında iş hayatına kaldığı yerden devam eden kişiler de bulunmaktadır.

 

Vücut Ne Kadar Sürede İyileşir?

Yapılan işlemin ardından hastaların çoğu uygulamanın hemen ardından günlük rutin aktivitelerine geri dönmektedir. Dolayısıyla iyileşme süresi oldukça kısadır. Fakat bu kısa süreç içerisinde hastaların dikkat etmesi gereken belli başlı konular vardır.

 

Bunlardan ilki mimik hareketlerine dikkat etmektir.  Aşırı mimik hareketi işlemin kalıcılığına zarar verebilmektedir. İkinci dikkat edilmesi gereken konu operasyon sonrasında iki üç hafta boyunca yüz üstü yatmaktan kaçınmaktır.  Vücudun iyileşme süreci ve operasyon sonrasında dikkat edilmesi gereken konularda uzman doktorların söyledikleri mutlaka dikkate alınmalıdır.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

    * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

    Yasal Uyarı

    Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.