fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com

V-Lift Örümcek Ağı Estetiği

Cilt Germe Tedavisi - Novar Poliklinik

Cilt Germe Tedavisi İzmir

 

Ameliyatsız Yüz Germek Mümkün

V-Lift örümcek ağı estetiği, ameliyatsız bir şekilde yüz germe tekniğidir. Bu yöntem uygulandığında oldukça doğal sonuçlar elde edilmektedir. V-Lift örümcek ağı estetiği sırasında düz veya kılçıklı ameliyat ipleri (PDO) kullanılmaktadır.

 

Bu yöntem kontür ve siluet lifti, Rus ipi ve Aptos olarak da adlandırılmaktadır. Fiyat olarak ameliyat gerektiren yöntemlere göre oldukça ekonomiktir. Ayrıca iyileşme süreci hızlı olduğu için gündelik hayat ve iş hayatı konusunda olumsuzluklara neden olmamaktadır.

 

Sarkan Yanak ve Çeneye Etkili Çözüm

Örümcek ağı estetiğinin en fazla uygulandığı bölgelerin başında yanak ve çene bölgeleri gelmektedir. Çünkü insan yüzünde ilk ve en fazla sarkan kısımların başında yanak ve çene gelmektedir. Örümcek ağı estetiğinde bu bölgelere etkili bir şekilde müdahale edilir ve sarkıklıklar giderilir.

 

Böylece elastiklik özelliği kaybolmuş vücut yapısı yeniden elastik bir yapıya kavuşur. Bu değişim dış görünüş için oldukça önemlidir. Örümcek ağı estetiğinin ardından yüz yapısı çok daha genç bir yapıya kavuşmaktadır.

 

İşlemin Kalıcılığı

V-Lift örümcek ağı estetiği ameliyatsız bir işlem olduğu için son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. İşlemin ameliyat gerektirmemesi kalıcılığına dair endişeleri beraberinde getirmiştir. Fakat bu işlemlerin kalıcılığı ile ameliyat gerektiren işlemlerin kalıcılığı kıyaslandığında arada hiçbir fark olmadığı görülecektir. Elde edilen başarılı sonuç yaklaşık iki yıl boyunca korunmaktadır.

 

Yalnızca yarım saatlik bir işlemin ardından iki yıllık bir görünüm elde etmek büyük bir kazançtır. İşlem kısa sürdüğü için, öğle aralarında bu işlemi yaptıran sonrasında iş hayatına kaldığı yerden devam eden kişiler de bulunmaktadır.

 

Vücut Ne Kadar Sürede İyileşir?

Yapılan işlemin ardından hastaların çoğu uygulamanın hemen ardından günlük rutin aktivitelerine geri dönmektedir. Dolayısıyla iyileşme süresi oldukça kısadır. Fakat bu kısa süreç içerisinde hastaların dikkat etmesi gereken belli başlı konular vardır.

 

Bunlardan ilki mimik hareketlerine dikkat etmektir.  Aşırı mimik hareketi işlemin kalıcılığına zarar verebilmektedir. İkinci dikkat edilmesi gereken konu operasyon sonrasında iki üç hafta boyunca yüz üstü yatmaktan kaçınmaktır.  Vücudun iyileşme süreci ve operasyon sonrasında dikkat edilmesi gereken konularda uzman doktorların söyledikleri mutlaka dikkate alınmalıdır.

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.