Saç Ekimi - Novar Poliklinik İzmir Akne Tedavisi İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Saç Ekimi

Saç Ekimi - Novar Poliklinik

Saç Ekimi İzmir

Saç Ekiminde Son Teknoloji: FUE-DHI

FUE-DHI saç ekimi tekniği dünyada saç ekiminde kullanılan son teknolojidir. Bu uygulamanın en büyük avantajı tamamen doğal bir görünüm sağlamasıdır. Operasyon sırasında tedavi gören kişinin ensesinden saçlar alınır ve saçların seyrek olduğu bölgelere yerleştirilir.

 

Böyle olduğu için bu teknikle birlikte yüzde yüz doğal saçlara kavuşmak mümkündür. Saçların görüntüsü de oldukça sağlıklı olmaktadır. Saç kökleri bireye ait olduğu için renk uyumuyla ilgili sorun yaşanmamaktadır.

 

İzmir’de Saç Ekiminin Merkezi: Novar Poliklinik

İzmir’de saç ekimi ile ilgili en önemli merkezlerin başında Novar Poliklinik gelmektedir. Bünyesinde bulunan uzman doktorlar, tedavi gören her kişi için özel olarak analizler yapmakta ve greft sayısını belirleyerek hastalara bilgi vermektedir. Ameliyat işlemi tamamen steril ve diğer virüslerden arındırılmış ameliyathanede yapılmaktadır.

 

Kıl kökü alma işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanarak operasyonun hızla bitirilmesi sağlanmaktadır. Novar Poliklinik tarafından verilen en önemli hizmet, bireyin istediği saç modelinin ortak bir kararla şekillendirilmesidir. Uzmanlar saçların en doğal haline geri dönmesi için titiz bir çalışma göstermektedir.

 

Saç Ekimi Operasyonu Öncesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

FUE-DHI saç ekimi uygulamasında başarılı sonuç elde edebilmek için dikkat edilmesi gereken birkaç konu bulunmaktadır. Bu uygulama bireye özel olduğu için, doktorların herkesten beklentisi farklı olabilir. Bundan dolayı operasyon öncesinde doktorların bütün tavsiyelerine uymak gereklidir. Genel olarak;

 • Alkol kullanımının operasyon öncesinde bırakılması,
 • Kronik rahatsızlıklarla ilgili hastalıklar için kullanılan ya da kan sulandıran ilaçların kullanımında doktora başvurulması,
 • Saçlara kimyasal içerikli ürünlerin sürülmemesi,
 • Saçların operasyon günü mutlaka yıkanması,
 • Uyarıcı özelliğe sahip kafeinli içeceklerin aşırı tüketilmemesi

tavsiye edilmektedir. Fakat en önemli konu doktorların tavsiyelerine tamamen uymaktır.

 

Saç Ekiminden Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

FUE-DHI saç ekimi uygulamasından sonra saçların yıkanması oldukça hassas bir konudur. Operasyon sonrasındaki gün saçlar yıkanmamalıdır. İlk yıkama işleminin yapılacağı tarih Novar Poliklinik tarafından belirlenmektedir.

 

Yıkama işleminde kullanılacak şampuanlar yine uzmanlarca tavsiye edilen ürünler olmalıdır. Saç kurutma makinesi operasyon sonrasındaki ilk haftalarda kullanılmamalıdır. Operasyon yapılan baş bölgesindeki kabuklanmalar yaklaşık 10 gün içinde geçecektir. Kabuklanmaların uzun süre devam etmesi durumunda mutlaka Novar Polikliniklerinin uzman hekimlerine başvurulmalıdır. Saç Ekimi İzmir

Poliklinik Adresi

Alsancak, Kültür Mah., Dr. Mustafa Enver Bey Cd. No:1/1 D:11 KONAK / İZMİR

(0232) 404 44 00
info@novarpoliklinik.com

Çalışma Saatlerimiz

P.tesi - Cuma09:00 - 19:30
C.tesi09:00 - 19:30
PazarKapalı

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

  * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

  * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

  Yasal Uyarı

  Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.