fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Radyofrekans Tedavisi

Radyofrekans Tedavisi İzmir - Novar Poliklinik

Radyofrekans Tedavisi İzmir

Etkili Bir Tedavi Yöntemi: Radyofrekans

Son yıllarda pek çok hastalığın tedavisinde radyofrekans uygulaması kullanılmaya başlanmıştır. Radyofrekans tedavisi uygulanacağı bölgeye göre değişmekle birlikte genellikle birden fazla seans şeklinde uygulanmaktadır.

 

Ayrıca bireylerin radyofrekanslara verdiği tepki kişiden kişiye değişebilmektedir. Bundan dolayı her birey için farklı bir seans sayısı ortaya çıkabilmektedir. Radyofrekans yönteminin İzmir’de en etkili şekilde uygulandığı tıp merkezlerinin başında Novar Poliklinik gelmektedir. Novar Poliklinik, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla en etkili şekilde İzmirlilere hizmet vermektedir.

 

Selülit Tedavisinde Etkili Bir Yöntem

Kadınların en çok rahatsız olduğu konuların başında selülit problemi gelmektedir. Vücutta istenmeyen görüntülerin temel kaynaklarından birisi olan selülit problemleriyle mücadelede pek çok yöntem kullanılmaktadır.

 

Son yıllarda radyofrekans yöntemiyle selülitlerle etkili bir şekilde mücadele verilmektedir. Selülitler kadınların çoğunda görülen bir rahatsızlıktır. Özellikle baldır bölgesinde ortaya çıkmaktadır. Baldırın portakal kabuğu şeklinde görüntü almasına neden olmaktadır.

 

Radyofrekans yöntemiyle selülitli bölgelerde kalıcı bir pürüzsüz görüntü sağlanabilmektedir.

 

Burun Etine Etkili Çözüm

Radyofrekans uygulamasının yapıldığı yerlerden birisi burundur. Burun eti tedavisinde radyofrekans uygulamasına başvurulmaktadır. Bu tedavide burun etinin etkili bir şekilde küçültülmesi sağlanmaktadır. Böylece insan vücudu daha sağlıklı bir şekilde nefes alabilmektedir.

 

Sağlıklı nefes almak beraberinde sabahları daha rahat uyanmayı, yorgunluk hissini azaltmayı, baş ağrılarını ortadan kaldırmayı getirmektedir. Yöntem sırasında genel anestezi yapıldığı için hasta ağrı hissi hissetmemektedir. Tedavi sonrasında ise hafif bir ağrı hissedilebilmektedir. Fakat bu ağrı hissi kısa sürede ortadan kalkmaktadır.

 

Yağ Dokusunu Eritmek Mümkündür

Radyofrekans uygulamasında su düzeyi ortalamanın üzerinde olan yağ hücrelerine erişim sağlanmaktadır. Bu yöntemle birlikte yağ dokusu erimektedir. Böylece yağlanmaya bağlı vücuttaki kötü görüntüler radyofrekans uygulamasıyla çözüme kavuşmaktadır.

 

Bu uygulama hem vücudun derin bölgelerine hem de daha yüzeysel deri bölgelerine etki etmektedir. Böyle olduğu için yağ dokuları başarılı bir şekilde ortadan kaldırılarak, vücudun güzel bir görünüm kazanmasının önü açılmaktadır.

 

İstenmeyen yağ dokularının ortadan kaldırılması daha sıkı bir görünüm kazandırmaktadır. Sıkı vücut güzel vücudun ilk şartlarından birisidir. Bu nedenle radyofrekans uygulamasına başvuran kişilerin vücutlarında göz görülür bir iyileşme meydana gelmektedir. Radyofrekans Tedavisi İzmir

Detaylı Bilgi Almak İster misiniz? Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

    * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

    Yasal Uyarı

    Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.