İzmir Dudak Dolgusu Fiyat! - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Dudak Dolgusu Fiyat!

İzmir dudak dolgusu fiyat bakımından son derece ideal olmaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biri olan dudak dolgusu, özellikle kadınların gözde operasyonlarından biri haline gelmiştir. Dudaklar insanları son derece çekici ve güzel gösterirler. Hacimsiz ve ince dudaklar her zaman geri planda kalmıştır.


Dolgun ve belirgin bir dudak yapısına sahip olmak için ise daha çok dudak dolgusu tercih edilmektedir Dudak dolgusunun birbirinden farklı yöntemleri bulunmaktadır. Kendi dudak yapınıza göre ve istediğiniz dudak şekline göre farklı uygulamalara tabii tutulursunuz.


Özellikle dudak kenarı belirgin olmayan kişiler için uygulanan dudak dolgusu hem doğal hem de belirgin dudakları meydana getirmeye başlar. İzmir dudak dolgusu fiyat ve sağladığı avantajlar ile ön plana çıkar. Doğru ve başarılı bir uygulama ile birlikte son derece etkileyici bir dudak görünümüne ulaşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak dolgusu son zamanlarda özellikle kadınlar tarafından tercih edilen e estetik kliniklerinde yapılan bir işlemdir. Herhangi bir kesi atılmadan yapıldığı için ameliyat kadar kompleks bir işlem olmaz. Yalnızca lokal anestezi ile kolay bir şekilde gerçekleştirilir ve etkileyici sonuçlar ortaya çıkarır.


Dudak dolgusunu en doğru şekilde gerçekleştirmek adına mutlaka uzman kişilere başvurmak gerekir. Uygulama şekli ve kullanılan yöntemler birbirinden çok farklı olabilir. Özellikle kalıcı mı yoksa geçici mi dolgu istediğinize karar vermeniz gerekir. İzmir dudak dolgusu fiyat durumu kalıcı ve geçici dudak dolgusunda değişiklik göstermektedir.


Kalıcı dudak dolgusu geçici olan dudak dolgusuna göre çok daha yüksek fiyatlı olur. Aynı zamanda kalıcı dudak dolgusu daha yapay bir görünüm ortaya çıkarır. Yapay görünümü seven kişiler bu dudak dolgusunu tercih edebilirler. Dudak dolgusu kısa süre içerisinde gerçekleşen bir estetik işlem olduğu için gündelik hayatınıza herhangi bir olumsuzluğu söz konusu olmaz

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İzmir dudak dolgusu fiyat bakımından değişkenlik gösterir. Dudak dolgusunun nasıl yapıldığı konusu ise merak edilen konular arasında yer almaktadır. Dudaklara lokal olarak anestezi işlemi uygulanır. İlk olarak dudak etrafına enjeksiyon yapılacak yerler belirlenir. Daha sonra bu alanlara dolgu maddesinin enjeksiyon işlemi yapılır. Yapılan enjeksiyon için özel iğneler kullanılmaktadır.


Bu iğnelerin içerisinde yer alacak olan dolgu maddeleri ise dudak dolgusunun çeşidine bağlı olarak değişiklik gösterir. Kalıcı dudak dolgusu yapılacak ise dolgu maddesi olarak silikon kullanılır. Kullanılan bu silikon katı olabildiği gibi sıvı olarak da kullanılabilir. Özellikle son yıllarda geçici dudak dolgusu tercih edilmektedir.


Geçici dudak dolgusunun dolgu maddesi ise hyalüronik asittir. Bu dolgu maddesi dudakların daha belirgin ve dolgun bir görünüm kazanması konusunda son derece faydalı olacaktır. Yapımı yaklaşık olarak 15 ila 25 dakika arasında sürer ve herhangi bir ağrı durumu söz konusu olmaz. Dudak dolgusu ile ilgili Novar polikliniğimizden hizmet alabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.