fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı Novar Poliklinik

Cilt Sıkılaştırıcı Bir Yöntem

Cildi yenilemek, cildi sıkılaştırmak ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak için çok sayıda yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerin başında gençlik aşısı gelmektedir.

 

Gençlik aşısı cilt yıpranmasına karşı koruyucu özelliğe sahip bir yöntemdir. İnsan cildinin nem ayarını düzenleyen pek çok bileşeni içerisinde barındırmaktadır. İsmi her ne kadar gençlik aşısı olsa da, sadece orta yaş ve yaşlılara hitap etmemektedir. 20 yaştan büyük bütün herkese ve farklı cilt tiplerine uygun bir tedavi yöntemidir.

 

Hyalüronik Asit

Gençlik aşısının içerisinde bulunan en önemli etken madde hyalüronik asittir. Bu asit insan vücudunun nem dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Bir dolgu maddesi değildir. Vücuda enjekte edildiğinde ciltte elastik liflerin oluşmasını sağlamaktadır.

 

Ayrıca cilde nemlilik, esneklik kazandırmaktadır. Anti-aging uygulamalarının çoğunu tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Vücuttaki ince kırışıklarını gidermeye yardımcı olmaktadır. 20 yaşından itibaren vücuttaki hyalüronik asit oranı azalamaya başlamaktadır. 35 yaşından sonra ise bu azalma oranı çok daha hızlanmaktadır. Bu nedenle özellikle 35 yaşından itibaren pek çok kişi gençlik aşısına başvurmaktadır.

Kaç Seans Gereklidir

Gençlik aşısı için gereken seans sayısı insan vücuduna göre değişebilmektedir. Fakat genellikle 2-4 seanslık uygulamanın ardından başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Seanslar iki haftada bir gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle başarılı sonuç elde edebilmek için yaklaşık iki ay beklemek gerekebilir.

 

Gençlik aşısı ya da diğer adıyla gençlik iksiri vücudun çeşitli bölgelerine uygulanabilmektedir. Göz altları, boyun, yüz, alın, dekolte bölgesi ve ellerde başarılı sonuçlar ortaya koymaktadır.

Başarılı Sonuçlar

Vücuduna hyalüronik enjekte edilerek gençlik aşısı uygulanan kişilerde oldukça başarılı sonuçlar gözlemlenmektedir. Yapılan uygulamanın yan etkileri yok denilebilecek kadar azdır. Gençlik aşısının başarılı sonuçları yedi gün içerisinde kendisini belli etmeye başlayacaktır.

 

Bir ayın ardından ise sonuçların tamamını gözlemlemek mümkün olacaktır. Uygulama yapılan bölge yeniden parlak ve canlı hale gelecektir. Gençlik aşısının etkisi ortalama olarak bir yıl kadar devam etmektedir. Bu etkinin süresini uzatmanın çok kolay bir yöntemi vardır.

 

Günde tüketilen su miktarının en az iki litre olması gençlik aşısının daha uzun süre etkisini korumasına neden olacaktır.

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurun, uzmanlarımız sizi arasın.

  * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

  * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

  Hizmet Sürecimiz

  Sizi Anlıyoruz

  Novar Poliklinik olarak ilk yaptığımız şey sizi anlamak ve size uygun tedaviyi tespit etmek.

  Bizi Tanıyın

  Sürekli Yanınızdayız

  Tedavi süresince ve tedavi sonrası tüm gelişmeleri sizinle birlikte takip ediyoruz.

  Sorularınız için Bize Ulaşın

  Memnuniyet

  Novar Poliklinikleri sizlerin memnuniyetini odaklar. Tüm hizmetlerimiz için temel anlayışımız budur.

  Misyon ve Vizyonumuz

  Randevu Oluşturun

  Bize dilediğiniz zaman bu formu doldurarak ulaşabilirsiniz.
  Telefon Destek (0532) 100 0370

   * Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Aydınlatma Metnini okudum.

   * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.

   Yasal Uyarı

   Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.