fbpx
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkek lazer epilasyon Novar Poliklinik

Erkeklerde Lazer Epilasyon

İstenmeyen Kıllara Köklü Çözüm

Erkek vücudunun çeşitli bölgelerinde aşırı kıllanmalar görülebilmektedir. Vücutta bulunan bazı hormonların fazlalığı aşırı kıllanmaların temel nedenidir. Vücutta bulunan kıllar görüntü açısından pek çok kişiyi rahatsız etmektedir. Bu nedenle erkekler vücutlarındaki istenmeyen kıllardan kurtulmak için köklü çözüm arayışlarına girmektedir. Kıllardan kurtulmanın pek çok yöntemi olsa da, uygulanan yöntemlerin birçoğu geçici çözümlerdir. Bu geçici yöntemler, sonrasında vücudun yeniden ve hatta eskisinden yoğun miktarda kıllanmasına neden olabilmektedir. Lazer epilasyon, diğer tekniklerin tamamından daha etkili ve daha kesin çözüm sağlamaktadır. Bu nedenle son yıllarda erkekler de yoğun bir şekilde bu teknolojiden faydalanmaktadır. 

Sıcak Havalar ve Aşırı Tüylenme Problemi

Özellikle yaz mevsimlerinde pek çok kişi lazer epilasyon yardımıyla istenmeyen tüylerden arınarak daha güzel bir vücuda sahip olmaktadır. İzmir gibi sıcak şehirlerde istenmeyen tüyler pek çok rahatsızlığı beraberinde getirmektedir. Bu nedenle özellikle bahar aylarında erkekler vücutlarındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için çözüm arayışlarına başlamaktadır.

Novar Poliklinikleri İzmir’de bulunan pek çok şubesiyle erkeklere istenmeyen kıllardan kurtulmaları için yardımcı olmaktadır. Bünyesinde bulunan uzman doktorlar en etkili çözümleri üreterek danışanlarına yardımcı olmaktadır.

Vücudun Hangi Bölgelerinde Uygulanabilir?

Erkeklerde lazer epilasyon uygulaması vücudun pek çok yeri için uygun bir yöntemdir.  Bu yöntemin uygulandığı vücut bölgeleri şunlardır:

  • Koltuk altı
  • Göğüs
  • Sırt
  • Göbek
  • Omuz
  • Boyun-Ense
  • Bacak- Kol

Kullanıdığımız Epilasyon Cihazları

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Aşırı tüylenmeler hem sağlık açısından hem de görüntü açısından olumsuzlukları içinde barındırır. Aşırı tüylenme görülen erkeklerde kıl dönmesi oluşma ihtimali çok daha fazladır. Kıl dönmesi rahatsızlığı oldukça acı verici bir süreç yaşatır. 

Bu hastalığın önüne geçmenin en etkili yöntemi erkeklerde lazer epilasyon yöntemine başvurmaktır. Epilasyon yönteminin ardından vücuttaki kıl dönme ihtimali azalacaktır. Aşırı kıllanmaların beraberinde getirdiği önemli bir problem koku sorunudur. Lazer epilasyon yardımıyla bu sorun da çözüme kavuşturulabilir. 

Özellikle koltuk altında aşırı kıllanma mevcutsa, vücutta kötü koku oluşması kaçınılmazdır. Kıllar, koku yaratan bakteriler için kolaylıkla çoğalabilecek bir bölgedir. Böyle olduğu için kötü kokularla mücadele etmenin ilk adımı istenmeyen tüylerden kurtulmak olmalıdır. Bunun en etkili yöntemi ise lazer epilasyondur.

Günümüzde pek çok erkek bu yöntem sayesinde hem daha temiz hem de daha sağlıklı bir vücuda sahip olmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak İster Misiniz? Numaranızı Bırakın, Biz Sizi Arayalım!

    * Formu gönderebilmek için lütfen üst bölümde yer alan seçenekleri işaretleyin.