Tüm vücut lazer kaç tl - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Tüm vücut lazer kaç tl

Lazer epilasyon tedavisi son derece etkili bir tedavi yöntemidir. Bu tedaviyi olacak kimseler genel olarak vücutlarında bulunan istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen kimselerdir. Bu nedenden dolayı uygulanan lazer epilasyon işlemine başvururlar. Lazer epilasyon tedavisi gelişen imkânlar ve hizmet doğrultusunda kendini sürekli olarak yenileyen bir tedavi türüdür.

Farklı cihazlar ve kişinin ten durumu kıl tipine göre uygulanan bu tedavi işleminde kişilerin merak ettiği bir konu ise tüm vücut lazer kaç tl’dir.  Lazer epilasyon tedavisi olacak kişiler önceden fiyat hakkında detaylı ve kapsamlı bir araştırma içerisinde karşılaşacakları en prestijli marka Novar Sağlık Poliklinikleri olacaktır.

İstenilen kriterlerde uzman tercihi bulunduktan sonra aralarında uzman ve kişiye uygun fiyat verecek olan uzman tercih edilmelidir. Böylelikle kişi hem kaliteli bir tedavi olup hem de bunu en uygun fiyata getirmiş olur. Bununla birlikte tüm vücut lazer kaç tl diye merak edenler için lazer epilasyon tedavisi fiyatlar konusunu etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tercih etmiş olduğu tedavi yöntemi seans işlemi ve klinik tercihidir.

Lazer Epilasyon Hakkında

Lazer epilasyon tedavisi genel olarak erkek kadın her iki gruba da uyarlanan bir işlemdir. Bu tedavi ile istenmeyen tüylerden kurtulmak son derece muhtemeldir. Genel olarak kadınlarda adet düzenine göre bu tedaviyi olma süresi Farklı gösterir. Kadınlarda bu işlem iki yıl düzenli adet görme halinde uygulanabilirken bu süre genel olarak on altı veya on yedi yaşında isabet eder. Ancak kişinin adet olma süresine ve yaşına göre de farklı gösterir. Aynı zamanda lazer epilasyon işlemi olacak kimselerin bu tedaviye engel herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması gerekir.

Bu nedenden dolayı tedavi olmadan önce yetkili kişiye kullanılan ilaçlar ve hastalık durumu hakkında bilgi verilmesi tavsiye edilir. Aynı zamanda tüm vücut lazer kaç tl diye merak eden kimseler için kişinin uygulanma süresi ve uygulanacak olan hastanın özellikleri etkin rol oynar. Lazer epilasyon işlemi olacak kimselerin merak ettiği bir diğer konu ise acı verip vermemesidir. Lazer epilasyon tedavisi olacak kişilerin korkularından biri olan  bu sorunun cevabi ise acı vermezdir. Lazer epilasyon kişiye herhangi bir acı veya ağrı durumu yaşatmaz. Bunu  aksine kişilere etkili sonuçlar verebilir.  

Lazer Epilasyon Nedir Çeşitleri Nelerdir?

Uygulan lazer epilasyon işlemi gelişen teknoloji ve ilerleyen gelişimin sunmuş olduğu faydalardan birisidir. Lazer epilasyon tedavisi  kişide bulunan tüyleri ağrısız ve acısız bir şekilde yok etmeye denilmektedir. Genel olarak kişiden kişiye değişiklik gösteren tüm vücut lazer kaç tl sorusu ise kişilerin en son düşünmesi gereken konudur. Bunun nedeni ise en uygun fiyat garantisinin verilmesidir.  

Farklı cihazlar ve işlemler ile yapılan bu tedavide doğru cihaz seçimi son derece önemlidir. Bu cihaz seçimi  genel olarak uzman kişi tarafından belirlenip aynı zamanda kişinin cilt durumu ve kıl kökünün incelenmesi sonucu makina seçimi ile tercih yapılır. Her makina çeşidi ile farklı yöntemlerde kendini gösterir.  Önemli noktalardan olan makina seçimi kişi için can alıcı noktadır. Lazer epilasyon işlemi genel olarak üç ayrı bir başlıkta incelebilir. Bunlar genel olarak Diode lazer epik asyön ND yağ lazer epilasyon ve Alexander lazer epilasyon şeklindedir.

Bunlardan Diode lazer epilasyon işlemi genel olarak koyu tenli kişilere uygulanan bir tedavi türü iken Nd yağ lazer epilasyon ise daha koyu tenli kişilerde kendini gösterir. Aynı zamansa Alexandra lazer epilasyon işlemi ise daha çok açık tenlilere uygulanan bir çeşittir.  Her çeşitte etkili sonuçlar almak mümkün olup bununla birlikte kişileri son derece memnun kılar. Aynı zamanda uygulanan bu farklı çeşitler ise tüm vücut lazer kaç tl  sorusu hakkında etkin rol oynar. Her çeşidin kendine özgü bir fiyat listesi bulunur. Tüm aklınızda ki soruların cevabı için kliniğimizle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.