Tüm Vücut Lazer Fiyatları - Novar Sağlık Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Tüm Vücut Lazer Fiyatları

Tüm Vücut Lazer Fiyatları

Vücudunuzda lazer işlemi uygulatmak üzere harekete geçtiyseniz bakımlarınızı sınırlı bölgeler ile sınırlandırmayın. Tüm vücudunuz için lazer yaptırmak için harekete geçin. İstenmeyen tüyler vücudun sadece belirli bölgelerinde yoğunlaşmaz. Tüm vücut için lazer epilasyona ihtiyaç duyulduğundan bahsedilebilir. İnce ya da kalın tüyler ve kıl kökleri istemesek de tüm vücudumuzda karşımıza çıkar. Haliyle tüm vücut için lazer uygulaması kaçınılmaz olabilir. Tüm vücut lazer fiyatları gözünüzü korkutmasın. Merkezimizde tüm vücut üzerine çalışma yaptırmak istediğiniz taktirde sizleri büyük kolaylıkların beklediğini unutmayın. Fiyatlarımız da tıpkı uzmanlarımız gibi sizleri memnun edecek türde düzenlenmektedir. Tüm vücut lazer epilasyonu fiyatlarımızı gördüğünüzde kendinizi komple bir bakıma almak için sabırsız davranacaksınız.

Vücutta Nerelere Lazer Uygulanır? Vücuda Uygulanan Lazer Fiyatları Nedir?

Lazer epilasyonu yaptırmak farklı metotlar ve makineler ile mümkün hale gelmiştir. Buz başlıklı lazer makineleri yanma hissi ortadan kaldırılmış ve vücudun tamamında lazer epilasyonu yaptırmak kolaylaştırılmıştır. En çok ihtiyaç duyulan bölgeler arasında bikini bölgesi, bıyık ve dudak bölgesi, ense kökleri, koltukaltı bölgesi, kollar ve bacak bölgesi yer almaktadır. Tüm bu bölgelerde lazer epilasyon çalışması ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Bu bölgelerde vücudun ten rengi ve tüy yapısına göre incelemeler yapılmaktadır. Ten renginin beyazlık ve koyuluk derecesi, tüylerin ince veya kalın olması ya da kıl yapısının derinliği gibi faktörler farklı lazer uygulamalarının geliştirilmesini sağlamıştır. Vücutta nerelere lazer epilasyon yaptırabileceğinizi öğrenmenin ve bu uygulamaların fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanızın yolu merkezimiz ile iletişime geçmekten ve uzmanlarımız ile konuşmaktan geçmektedir. Vücudunuza yaptıracak olduğunuz lazer fiyatları ise her zamanki gibi merkezimiz güvencesi altındadır.

-Tüm vücudunuz üzerinde tüy incelemesi yapılarak epilasyon yapılacak bölgeler tespit edilir.

-Epilasyona ihtiyaç duyulan bölgeler belirlenir.

-Lazer uygulanacak bölgelerin her birinin ortalama kaç seans ile tamamlanacağı belirlenir.

-Tüm vücut lazer fiyatları bu bölgelerin tüy yapıları ve seans uzunlukları ile birlikte hesap edilmektedir.

Tüm Vücut Lazer Uygulamaları

Tüm vücut için yapılacak olan lazer uygulamaları arasında 3 farklı metot bulunmaktadır. Lazerin yapılacağı bölgenin hassaslığına ve tüy yapısının incelik ve kalınlık özelliğine göre bu metotlardan uygun olanı ile işlemler gerçekleşir. Diode lazer, Nd:Yag lazer, Alexandrite lazer aktif olarak bilinen lazer uygulama çeşitleridir.

Diode Lazer Nedir?

810 nm dalga boyu içermektedir. Koyu ve bronzlaşan tenler için uygun olan lazer epilasyon metodudur. İnce kıl tiplerinde yüksek başarılara ulaşabilmektedir.

Alexandrite Lazer Nedir?

Açık tenli kişiler üstünde uygulanmaktadır. Açık tenlerin koyu kıllarının arındırılmasında oldukça yüksek başarılar göstermektedir. 755 nm dalga boyuna ulaşılmaktadır. Ayva tüylerinde aktivasyon yapabilmektedir. Bronzlaşan tenlerde seanslara 1 ay süreyle ara verilerek tenin açılması beklenebilir.

Nd Yag Lazer Nedir?

Tüm cilt tipleri için ve tüm vücut bölgeleri için uygun bir metottur. Yaz aylarında ve kış aylarında da kullanımı uygundur. Çok derinlere ulaşabilmesi özelliği ile kıl dönmelerini bile tespit ederek lazer epilasyon gerçekleştirilebilir. 1064 nm dalga boyuna sahiptir.

Lazer Epilasyon Yapılacak Bölgeler ve Seans Sonrası Yapılacaklar

Lazer epilasyon için en çok ihtiyaç duyulan bölgeler arasında kadınların kol kısmı ve bıyık bölgesi gelmektedir. Her iki bölge için de yanma ve kızarma riskinin büyük olduğu söylenebilir. Fakat uzmanlarımızın önerileri ve her cilde özel çalışma planlarıyla seans sonrasında yaklaşık 2 saat bölgeye su teması ettirmeyerek ve özel kremler ile pres uygulayarak kaşıntı, kızarıklık ve yanmaları hissetmeden lazer epilasyonunu bitirmeniz mümkün hale gelmektedir. Koltukaltı ve Bikini bölgeleri de özellikle yaz ayları için vazgeçilmez bir istektir. Bu bölgelerde sonsuza dek rahata erişmek ve yaz aylarını daha özgüvenli geçirebilmek açısında lazer epilasyona ihtiyaç duyulmaktadır.

Estetik açıdan tüm vücut lazer fiyatları gibi bu bölgelerin lazer fiyatları da ikinci plana atılmaktadır. Fakat epilasyon merkezimizin yapmış olduğu çalışmalarda bu bölgelerde de diğer tüm vücudu kapsayan fiyatlar gibi özel avantajlar ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Lazer uygulamasına başladığınızda uzmanlarımız sizi en iyi seans planları ile yönlendirecektir. Seans öncesi ve sonrası ihtiyaç duyacağınız tüm yönlendirmeler de yapılacaktır. Seanslar sonrasında güneş koruyucu kremler ile bölgenin desteklenmesi zorunludur. İşlem uygulanan bölgeler güneşten kaçınmalı ve bronzlaşmamalıdır. Yaz aylarında lazer epilasyonun Nd: Yag teknolojisi ile yapılması bu yönden de önemlidir. Çünkü bu metotta güneş ışınlarına karşı koruyucu ve bronzlaşan bölgelere işlemin kolaylaşması da yer almaktadır.

Buz Lazer Nedir ve Vücudun Hangi Bölgelerinde Buz Lazer Tercih Edilir?

Lazer epilasyon uygulanan bölgenin yanma hissini ortadan kaldırarak bölgeye soğukluk veren teknolojiye buz lazer ismi verilmiştir. Lazerin başlığına takılan uç sayesinde soğuk hava teması çalışma yapılan bölgeye ulaştırılır. Buz lazer kadın ve erkek için çalışma yapılan hassas bölgelerde ihtiyaç duyulan bir metottur. Yanma hissini yok etmesi ile çalışmayı kolay hale getirir. Erkeklerde ekstra olarak sakal şekillendirme için de buz lazer başlığına ihtiyaç duyulabilir.

Çünkü yüzümüz yani yanaklarımız da en çok yanma hissine sahip olan hassas bölgeler içinde yer almaktadır. Tüm vücut lazer fiyatları konusunda verilen ekonomik hizmetlerin içinde buz lazer uygulaması da değerlendirilmektedir. Buz lazer başlığı yapılan işlemlerde de ekonomik fiyatlar ile hizmet almanız sağlanmaktadır. Diode lazer metodu buz başlığına en uygun olan seçenektir. Sonsuza dek elveda edeceğiniz istenmeyen tüylerden kurtulurken yanma, acıma, ağrı gibi sorunları da dert etmeden rahatlıkla epilasyon hizmeti alabilirsiniz. İstenmeyen tüy, kıl ve diğer tüm epilasyon işlemleriniz için sizleri de merkezimize beklemekteyiz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.