Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır ? - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır ?

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ?

Vücudunuzun tüm bölgelerinde bulunan ve istenmeyen kıl ve tüylerin giderilmesi için lazer epilasyon yapılması mümkündür. Peki, Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır? Bu soruya, fiziksel özellikleri de dikkate alınarak hem kadınlar hem de erkelikler için farklı cevaplar verilebilir. Kadın ve erkeklerde, istenmeyen kılların rengine, yoğunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak özellikle genital bölgede ve vücudun tüm bölgelerinde, bölgesel epilasyon işlemleri için farklı lazer teknolojileri kullanılabilir.

Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır. Bu tıbbi müdahale yönteminde talebin nasıl yapıldığı ve ne kadar sürede tamamlanacağına ve ayrıca, talepte bulunan müşterinin durumuna göre değişiklik gösterecektir. Tüm vücut epilasyon hizmetlerinde kullanılan cihaza ve bölgesel özelliklere bağlı olarak 4 ile 8 seans arasında sonuç alınabilir.

Kadınlarda Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İstenmeyen tüy sorunu eski çağlardan beri kadınlar için zor bir sorun olmuştur. Yıllar içinde bu sorunu çözmek için çeşitli uygulamalar oluşturulmuş ve yeni yöntemler geliştirilmiştir. İstenmeyen tüylerden ve saç derisinden kurtulmak için günümüzde kullanılan en yaygın yöntemlerden biri lazer epilasyon sistemidir. Bu sistem yaklaşık 30 yıllık bir geçmişe sahiptir ve sürekli bir gelişim yöntemidir. Uluslararası onaylı lazer epilasyon yöntemi ile kadınlar artık daha az zaman harcayarak istenmeyen tüy sorununa çözüm bulabilmektedir.

Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır? Lazer epilasyon yöntemi, kullanıcılara çeşitli seçenekler sunan bir yöntemdir. Kıl ve kılların bulunduğu bölgedeki deriye ayrı ayrı uygulanabilen yöntem olup tüm vücuda da uygulanabilmektedir. Kadınlar lazer epilasyonu genellikle bacaklarda, yüzde, kollarda ve bikini bölgesinde alırlar. Bu bölgelerde lazer epilasyon farklı zamanlarda yapılabilse de; İstenirse bu alanların hepsine tek seferde lazer epilasyon uygulanabilir. Tek seansta tüm vücuda lazer darbeleri uygulama sürecinde kişi gerekli tüm seansları bitirebilir ve vücudundaki tüm tüy ve tüylerden kurtulabilir. Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır bu konuta da değinmek gerekirse, bu tamamen müşterinin istedi ve kişisel talebi üzerine mükemmel sonuçlar için yapılır.

Erkeklerde Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

İstenmeyen tüylenme ve epilasyon işlemleri sorunu genellikle kadınlarla ilişkilendirilse de aslında erkekler de tıpkı kadınlar gibi bu sorundan mustarip olabilmektedir. Erkekler, özellikle ailedeki baskın genlere veya diğer faktörlere bağlı olarak kollarında, bacaklarında, karnında, göğsünde ve sırtında çok fazla kılla birlikte yaşıyorlar. Lazer epilasyon, vücutta istenmeyen tüy sorunu yaşayan erkekler için de etkili olabilir. Peki, Tüm vücut lazer epilasyon nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı daha önce de belirttiğimiz gibi kadın ve erkeklerde farklı farklı yapılıyor.

Lazer epilasyon hem erkek hem de kadınlarda istenilen bölgeye uygulanabildiği gibi tüm vücuda da uygulanabilmektedir. Sadece kişinin isteği üzerine belirli bir bölgeye tek seansta uygulanabilen yöntem, tek seansta tüm vücuda da uygulanabilmektedir. Bu nedenle vücudun tüm bölgelerindeki tüylerden kurtulmak mümkün olabilir. Lazer epilasyon, saç ve saç derisine kalıcı çözümler sunan bir program olduğu için günümüzde erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Tüm Vücut Lazer Epilasyonunun Avantajları Nelerdir?

Kıllarını lazerle aldırmak isteyen kişi öncelikle uzman bir yetkili tarafından muayene edilmelidir. Muayeneden sonra uzman kişi, en uygun lazer epilasyon yöntemini ve seans sayısını belirleyecektir. Daha sonra lazer ile tüyler alınır. Tüm vücuda uygulanan lazer epilasyon kişiye önemli faydalar sağlar. Örneğin, Kalıcı epilasyon kişinin vücudunun her yerinde yapılabilir. Ağda ve tıraş bıçağı gibi epilasyon işleri ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilt elde edilebilir. Kişisel hijyen elde etmek daha kolaydır. Bu konuda uzman personelimiz yardımıyla kliniğimizden hizmet alabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.