İzmir En İyi Saç Ekimi - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir En İyi Saç Ekimi

İzmir en iyi saç ekim imkânı sunan merkezlere sahiptir. Saç ekimi işlemi yaptırmak isteyen kişilerin tercih edecekleri merkezlere büyük bir önem göstermesi gerekir. Hem hijyen açısından hem de profesyonellik açısından dikkat edilmediği takdirde yapılan işlemden herhangi bir fayda durumu gözetmek mümkün olmaz. Kullanılan yöntem, kullanılan cihaz ve saç ekim işlemi prosesi göz önünde bulundurularak merkez tercihi yapılabilir. 

Saçlar, hem kadınların hem de erkeklerin çok önem gösterdiği aksesuarlarından biridir. İzmir en iyi saç ekimi merkezlerini barındırdığı için bu alanda saç ekimi çok fazla uygulanan bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğru bir şekilde yapılan saç ekimi yöntemi herkes tarafından memnuniyet ve hayranlık ile karşılanabilir. Fakat dikkat edilmediği zaman saç derisinde ve canlı olan saç tellerinde bozulma gibi sorunlara sebep olabilir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda en çok tercih edilen işlemlerden biri olan saç ekimi, sanıldığı kadar kompleks bir işlem olmayıp kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Saç ekimini yaptırırken genellikle lokal anestezi uygulanarak saç derisinin uyuşması sağlanır. Böylece herhangi bir ağrı durumu söz konusu olmadan işlem tamamlanır. Tek seansta saç ekimi işlemi tamamlandığı için kısa sürede gündelik hayatınıza dönüş sağlamanız mümkün olur. 

Özellikle bölgesel kellik sorunu yaşayan kişiler çok kısa sürede işlemini tamamlanır. İzmir en iyi saç ekimi merkezlerine sahip olduğu için çok fazla müşteri ağırlamaktadır. Ense kısmında bulunan canlı saç hücreleri alınarak kellik yaşanan yerim saç köklerine yerleştirilir. Bu işlem yapılırken son derece dikkatli davranmak gerekir. Dikkatli davranıldığı takdirde canlı saç hücreleri zarar görebilir. İzmir en iyi saç ekim işlemini gerçekleştiren salonlar ve merkezler ile çevrilidir. Saç köklerine hiçbir zarar vermeden cansız hücrelere yerleştirme işlemini başarılı bir şekilde uygular.

Saç Ekimi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Saç ekimi işlemi sonrasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alır. Özellikle saç ekimi işlemi sonrasında saçları yıkamama durumu çok önemlidir. Saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra hemen saç yıkanmamalıdır. Bu durum işlemin başarı yüzdesini ciddi oranda düşürür. Saç ekimi işlemi yapıldıktan 4 ya da 5 gün sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz. 

Saç yıkarken de çok dikkatli davranılması gerekir. Saçlara kullanılan krem ya da şampuanın tamamen doğal içerikli olması gerekir. Bitkisel olmayan saç kremi ya da şampuanlar saç derisinde alerji gibi sorunları beraberinde getirir. Doğru bir işlem yapılır ise kısa sürede iyileşme durumu ile karşı karlıya kalmak mümkün olur. İzmir en iyi saç ekim işlemi için ideal bir tercih olur. İşlem sonrası yumuşak yastık ve zaten yastık kılıfı tercih etmek gerekir. Saç dibine herhangi sert bir cisim uygulamama konusunda da son derece hassas davranılır ise hiçbir problem yaşanmaz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.