Profesyonel Cilt Bakımı - Novar Poliklinik İzmir - Cilt Bakımı İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımı 

Cildimiz bizim için çok önemlidir. Herkesin kendine göre bir cilt bakım rutini vardır. Eğer cilde iyi bakılmazsa zamanla yaşlanma kırışma, nemsizlik gibi sorunlar görülür. Bu yüzden öncelikle hiç cilt bakımı yapmazsanız bile cildinizi temizleyip, uygun bir nemlendirici ile her gün nemlendirmeniz gerekir. profesyonel cilt bakımı

Günlük cilt bakımı rutini oluşturarak, bir maç malzeme ile cildinizi daha iyi bir hâle getirip, dış faktörlerden koruyabilirsiniz.  Her gün sabah akşam cilt temizleme jeli ya da köpüğü ile yüzünüzü yıkadıktan sonra, cilt tipinize uygun bir tonikle silmeniz gerekir.  Ardından gündüzleri güneş koruyucu akşamları da nemlendirme etkisi yüksek olan bir nemlendirici kullanabilirsiniz. 

Tüm bunların yanı sıra haftalık cilt maskesi ve peeling kullanımı da ciltteki ölü derilerin atılıp yenilenmesini sağlar. Evde yapılan cilt bakımlarının yanı sıra zaman zaman profesyonel cilt bakımı da yaptırmak gerekir. Bu işin uzmanları tarafından yapılır. Cildin en derin katmanlarına inilir. Ev de yaptığımız cilt bakımlarına göre çok farklıdır. Özel cihazlar kullanılır.

Ayrıca ürünler de günlük hayatta kullanılan ürünler değildir. Cildin sağlıklı olması için, profesyonel cilt bakımı şarttır. Eğer leke, sivilce, akne, siyah nokta ya da kırışıklık gibi sorularınız varsa, mutlaka profesyonel cilt bakımı yaptırmanız gerekir.  Profesyonel cilt bakımı için mutlaka deneyimli kişilerden hizmet almak gerekir. Günümüzde yanlış uygulamalar sonucunda mağdur olan çok fazla kişi bulunmaktadır.

Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Profesyonel cilt bakımı özel novar polikliniklerinde yapılır. Bir kaç aşaması vardır. Kişinin cilt tipi ya da sorunu ne ise ona yönelik bir cihaz ve ürün kullanılır. Öncelikle ilk amaç ciltteki kiri ve yağı derinden temizlemektir. Temizleme işleminde komedonlar ve siyah noktalar temizlenir. Akne sorunu olan kişiler için dermapen uygulaması vardır. Dermapen ile deri altındaki sivilceler de çıkar ve yüz temizlenir. Ölü derilerden kurtulmak için karbon peeling işlemi yapılır.

Özel cihazla yapılan bir işlemdir. Sonuçta ciltteki lekeler de açılma ve deri de yenilenme görülür. Profesyonel cilt bakımında nem bakımı da çok tercih edilir. Özelikle kuru ciltli olanlar için nem buharı verilir. Bunların hepsi uzmanlar tarafından yapılacak bir işlemdir. Kişinin kendi yapması imkânsızdır.  Eğer cildinize önem veriyorsunuz, belirli aralıklarla mutlaka profesyonel cilt bakımı yaptırmanız, tavsiye edilir.

Profesyonel Cilt Bakimi

Profesyonel Cilt Bakımı Fiyatları 

Profesyonel cilt bakımı Fiyatları da merak edilen konular arasında yer alır. Bu bakımın fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Yaptırdığınız merkez, yapılan işlem ya da uzman faktörü etkiler. Genel olarak herkese hitap eden, ekonomik fiyatlar sunulur. Ay da bir kere yaptırmanız, cildinizin sağlığı ve açısından çok önemlidir. Profesyonel ve destek alan kişilerin ciltleri ev de bakım yapan kişilere kıyasla daha kusursuz ve canlıdır.  Siz de kurumumuzdan bu hizmeti alarak yaptırabilirsiniz. Cilt hizmetimiz için

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.