Novar Klinik Yorum - Novar Poliklinik İzmir - Novar Poliklinikleri Yorumları
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Novar Klinik Yorum

Novar Klinik Yorum

Firma olarak sizi yorgun ve yaşlı gösteren göz çevresindeki kırışıklıkları  uygulamamız ile yok ediyoruz.  İlk botoks uygulamamız 4-6 ay etkisini sürdürür. Fakat tekrarlayan uygulamalarla kalıcılık artar. Ve kurum olarak yeni kırışıklıkların önüne geçmeyi hedefleriz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefleyen bir işletme olarak profesyonel çalışanları bünyemizde topluyoruz. 

Size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyerek kendini güzel hissetmenizi, güzelleşmeyi ve hatta genç görünmek için kırışıklıklarından kurtulmak isteyen tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Her daim misafirlerimizin memnuniyet duyması ve sonuçtan memnun kalmasını hedef haline getirmiş bir kurum olarak sizlerin her türlü novar klinik yorum ve düşüncelerini ayrıca önemsemekteyiz.

Botokson Uygulamasında Kaliteli Hizmet

Sizin istediğiniz görüntüye kavuşmanız cildinizin daha güzel ve sağlıklı olması için kırışıklıklarınızdan kurtulmanız işyeri çalışanlarımız ile tüm ekip ve ekipmanlarımızla daima kaliteli hizmet vermek için beklemekteyiz.  Hem uygun fiyat kalitesi hem de kaliteli hizmet vermek için çıktığımız bu yolda sizler için her daim destek ve hazırız.

Botokson uygulamasında ki ufak dokunuşlar ile sizi istediğiniz görünüme kavuşturmak için çabalarız. Botoks uygulaması aynı zamanda sağlık için tercih edilen bir yöntemdir. Son zamanlarda migren hasatları için de uygulamaktadır. Botokson ile ilgili her türlü detay ve bilgiye kurumumuzdan ulaşabilirsiniz. Cildinizin ihtiyacı olan işlemlere hep birlikte karar vermek için sizi firmamıza bekliyor veya telefonla iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Her geçen gün yenilenen ve güçlenen, büyüyen kadromuz ve ekip ve ekipmanlarımız ile işinin usta elleri, uzmanlaşmış doktorlarımız ile en iyi hizmeti sunmayı hedef haline getirdik. İş anlayışımız içinde durmadan yenilenen teknikler ve kaliteli malzemeler ile müşterilerimizi memnun etmek adına çaba sarf etmekteyiz. Sizleri genç ve daha dinamik bir görüntüme kavuşmak için Novar kliniğimize bekleriz.

Botoksun Olarak Sizlerin Memnuniyetini Önemsiyoruz!

Botoksun ailesi olarak firmamızın ilk günden bugüne kadar hedeflediği doğrultuda ilerleyişine devam eder. Yenilenen her türlü teknik hakkında donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz ile güler yüzlü hizmet verirken, akılınıza takılabilecek her türlü sorunun cevabını da vermekteyiz. Novar klinik yorumlarınızı istekleri ve önerilerini dikkate alarak kendimizi bu konularda geliştirmekteyiz.

Çağın gereksinimlerini karşılayarak verilen hizmetin her daim arkasında olan firmamız, cildiniz de oluşan kırışıklıkların giderilmesi için doğru uygulamaları yaparak daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Aynı zamanda migren gibi konforunuzu etkileyen problemleriniz için de botoksun uygulamasını yaptırabilirsiniz. Alacağınız hizmet kalitesi ile her daim huzur bulacağınız firmamıza sizleri bekleriz. Kurum olarak siz müşterilerimizin yorumları bizim için oldukça önem arz eder.

Novar klinik yorum
Botoks Fiyatları ve Firmamız Politikası

Günümüz koşullarında birçok firma botoks hizmeti vermektedir. Ancak alınan hizmet kalitesi ve malzeme kalitesi oldukça önemlidir. Bunun için kişilerin dikkatli davranarak kaliteli ve güvenilir yerlerden hizmet alması gerekmektedir. Firma olarak makul fiyatlarda ve kaliteli malzeme kullanarak hizmet veririz. Yapılan tüm işlemlerde her daim siz misafirlerimizin sağlığını ön planda tutarak uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Bizlerden hizmet almak için profesyonel ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Saç Ekimi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Saç ekimi işlemi sonrasında dikkat edilmesi gereken pek çok husus yer alır. Özellikle saç ekimi işlemi sonrasında saçları yıkamama durumu çok önemlidir. Saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra hemen saç yıkanmamalıdır. Bu durum işlemin başarı yüzdesini ciddi oranda düşürür. Saç ekimi işlemi yapıldıktan 4 ya da 5 gün sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz. 

Saç yıkarken de çok dikkatli davranılması gerekir. Saçlara kullanılan krem ya da şampuanın tamamen doğal içerikli olması gerekir. Bitkisel olmayan saç kremi ya da şampuanlar saç derisinde alerji gibi sorunları beraberinde getirir. Doğru bir işlem yapılır ise kısa sürede iyileşme durumu ile karşı karlıya kalmak mümkün olur. İzmir en iyi saç ekim işlemi için ideal bir tercih olur. İşlem sonrası yumuşak yastık ve zaten yastık kılıfı tercih etmek gerekir. Saç dibine herhangi sert bir cisim uygulamama konusunda da son derece hassas davranılır ise hiçbir problem yaşanmaz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.