Lazer Tedavisi İzmir - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Tedavisi İzmir

Lazer Tedavisinin Merkezi İzmir

Son yıllarda lazer tedavisi denildiğinde akla ilk gelen merkez İzmir olmaktadır. Lazer tedavileri yirmi birinci yüzyılın tedavi metodu olarak kabul edilmektedir. Her geçen yıl bu tedavi kendisini daha fazla geliştirmektedir. İzmir merkezli Novar poliklinikler lazer tedavisini kurulduğu ilk günden beri etkili bir şekilde kullanmaktadır. İzmir’de lazer tedavilerinden memnun olan kişilerin, memnuniyetlerini kulaktan kulağa yayması İzmir’i lazer tedavilerinin önemli merkezlerinden birisi haline getirmiştir. Novar poliklinikte lazer tedavisi gören kişilerin önemli bir kısmı İzmir dışından gelmektedir. Bütün bunlar İzmir’in lazer tedavisi merkezi haline geldiğini gözler önüne sermektedir.

İstenmeyen Tüylere Lazer Tedavisiyle Veda Edin

İnsan vücudunda ortaya çıkan istenmeyen tüy ve kıllar oldukça rahatsızlık vericidir. Bu rahatsızlığın iki temel nedeni vardır. Birincisi istenmeyen kıllar kötü bir görüntü yaratmaktadır. İkincisi ise istenmeyen kıllar bakterilere üreme ortamı sağlayarak hem insan sağlığına zarar vermekte hem de kötü kokulara neden olarak sosyal hayatı olumsuz etkilemektedir. Bütün bu nedenlerden dolayı istenmeyen tüylerden kurtulmak için kalıcı çare arayışı lazer tedavisini işaret etmektedir. Lazerle tüy köklerine yapılan müdahaleler istenmeyen tüylere karşı kökten çözüm üretmektedir.

Sivilce ve Akne İzlerine Lazerli Çözüm

Özellikle yüz bölgesinde oluşan sivilce ve aknelerden geriye kişiye oldukça rahatsızlık veren izler kalabilmektedir. Bu izlerle mücadele etmek için lazer yönteminin tercihi doğru olacaktır. Yüzünde bulunan sicilve ve akne lekelerinden kurtulmak isteyen pek çok İzmirli lazer tedavisi yöntemine başvurarak başarılı sonuçlar elde edebilmektedir.  Sivilce ve akne lekelerinde lazer yönteminin kullanılmasındaki en önemli avantaj, lekelere karşı kalıcı bir çözüm üretiliyor olmasıdır.

İzmir’de Lazer Çeşitleri

Lazer tedavisinin başarıya ulaşabilmesi için öncelikle hangi lazer yönteminin uygulanacağına karar verilmelidir. Novar polikliniklerinde uzun yıllardır görev yapan uzman isimler bu konuda İzmirlilere büyük destek sağlamaktadır. Lazerle epilasyon yapılacağı zaman açık tenliler için Alexandrite lazer, esmer tenliler için Nd Yag, derinlemesine etki isteyen kişiler için ise Diode lazer yöntemi tavsiye edilmektedir. Kişiden kişiye hangi lazer yönteminin doğru olacağı değişebileceği için, en o doğru lazer yöntemine yapılacak tetkikler sonucu karar verilmelidir.

Önceki HaberSonraki Haber

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.