Lazer Epilasyonu Fiyatları - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyonu Fiyatları

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon insan vücudundaki istenmeyen kılların lazer ışınları vasıtasıyla köklerinin ortadan kaldırılması işlemine verilen addır. Bu işlem sayesinde vücutta oluşan istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Özel sağlık polikliniklerinde lazer epilasyon işlemi uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Lazer epilasyon işleminin uzmanlar tarafından yapılmasıyla daha sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. Lazer epilasyon işleminin fiyatları seans sayısı, uygulanacak yöntem, vücut yapısı gibi etkenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Öncelikli olarak cilt analizi yapılarak kıl köklerinin durumu ve uygulanacak epilasyon yöntemi belirlenir. Sonrasında ise epilasyon seansları başlatılır.

Önce Cilt Analizi

Lazer epilasyon öncesinde cilt analizi yapılması son derece önemlidir. Çünkü bu analiz işlemleri sırasında insan vücudunun yapısı ve kıl köklerinin durumu detaylı olarak incelenmektedir. Yapılan bu incelemelerin ardından hangi epilasyon yönteminin uygulanacağı ve lazer ışınlarının nasıl uygulanacağı belirlenmektedir. Özel sağlık poliklinikleri cilt analizine büyük önem vermektedir. Ayrıca epilasyon fiyatının belirlenmesinde cilt analizi etkilidir. Çünkü yapılan analizde kıl köklerinin durumuna göre kaç seansta başarılı sonuç elde edileceği ortaya çıkmaktadır. Böylece lazer epilasyon fiyatları kesinleşmektedir.

Epilasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir

Epilasyon fiyatının belirlenmesinde öncelikle hangi epilasyon yönteminin uygulanacağı etkili olmaktadır. Fakat uygulanacak epilasyon yönteminin kişinin kendisi değil uzman hekim karar vermelidir. Çünkü her lazer yönteminin vücut tiplerine göre farklı avantajları vardır. Lazer epilasyon fiyatlarında uygulanacak seans sayısı ayrı bir etkiye sahiptir. Seans sayısını yine insan vücudunun yapısı ve kıl köklerinin durumu belirler. Son olarak epilasyon yapılacak bölgelere göre de fiyatlar değişebilmektedir. Bütün vücuda epilasyon yaptırmak sonuçları itibariyle oldukça tasarruflu olacaktır. lazer epilasyonu fiyatları

Hangi Mevsimde Epilasyon Yaptırmalı?

Lazer epilasyon uygulamasının belli bir mevsimde yapılması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Fakat işlem sonrasında güneş ışınlarından belli bir süre uzak durulması gerektiği için genellikle kış ve bahar aylarında epilasyon yaptırmak tercih edilmektedir. Lazer epilasyon tek seansta başarıya ulaşacak bir işlem değildir. Bu nedenle yaz mevsimine pürüzsüz bir ciltle girmek isteyenlerin kışın epilasyona başlaması tavsiye edilir. Kış mevsimlerinde özel poliklinikler lazer epilasyonları için paket programlarda uygun fiyatlar sunabilmektedir. lazer epilasyonu fiyatları

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.