Lazer Epilasyon Novar - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon Novar

Lazer Epilasyon Novar

İzmir şehrine ait olan Lazer Epilasyon Novar klinik tercihi ile istenmeyen tüy problemlerinden kurtulmak son derece muhtemeldir. Kişilerde meydana gelen istenmeyen tüy kıl sorunu veya aynı zamanda olması gerekenden daha fazla bulunan bu tüy kişinin sosyal ve psikolojik yaşamını oldukça olumsuz etkiler. Kişilerde bulunan bu tüy sorunları nedeni ile kişi istemeyen bir şekilde en basiti giyim konusunda son derece zorluk yaşarken aynı zamanda estetik görünüm nedeni ile de kendini oldukça kötü hissetmesine sebebiyet verir.

Bu durum ise zaman içinde kişinin kendine olan benlik durumunu kaybetmesine neden olur. Bu nedenden dolayı tüy problemi bulunan kimseler uygulanan lazer epilasyon Novar tedavisine ihtiyaç duyar. Bu tedavi ile birlikte tüylerden kurtulmak son derece basit ve kısa sürede gerçekleşebilir.

Lazer Epilasyon Novar Nedir?

Kadın erkek her iki grupta da meydana gelen tüy problemleri için gelişen imkânlar doğrultusunda lazer epilasyon Novar işlemi uygulanır. Bu tedaviyi olacak kimseler genel olarak belli özelliklere sahip olması gerekir.  

Bu tedavi için aranan şartlar kadın ve erkek her iki grupta da tedaviye engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunun bulunmaması olup bununla birlikte tedaviye engel hap kullanımının olmaması gerekir. Kadınlarda iki yıl düzenli adet olma şartı aranıp genel olarak on altı ve on yedi yaş itibari ile bu tedavi uygulanabilir. Aynı zamanda bu yaş kişinin adet olma süresi ve miktarına göre de farklı gösterir.

Lazer Epilasyon Novar Acı Verir mi?

Uygulanan lazer Epilasyon Novar acı verir mi sorusu kişilerin son derece dikkat ettiği bir konudur. Kişiler için önem taşıyan bu konu için lazer epilasyon işlemi hastaya herhangi bir acı veya ağrı vermeyip tam tersi olarak kişinin etkili sonuçlar almasına katkıda bulunur.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Lazer epilasyon tedavisi olacak kimselerin merak ettiği bir konu işlemin ne şekilde ilerleme kat edeceğidir. Lazer epilasyon işlemi yapacak olan kimseler önceden detaylı ve kapsamlı bir araştırma yaparak istenilen özelliklerde deneyimli ve tecrübeli bir yetkili bulması gerekir. İstenilen özellikteki bulunan kişi hastanın öncelikle cilt durumu ve kıl tipini incelemeye başlar.  Kıl tipi ve cilt rengi durumuna göre farklı cihazlar barındırılır. Kişiden kişiye göre Farklı gösteren bu işlemde ise kişilerde bulunan tüyler belirli seans aralıkları ile yok edilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Uygulanan lazer epilasyon tedavisi vücudunda tüy bulunan hemen hemen herkese yapılan bir işlemdir. Tüylerin kaybolması için tercih edilen bu tedavi işlemi kadın erkek her iki gruba uygulanır ve etkili sonuçlar almakta muhtemeldir. Genel olarak koltuk altı bölgesine uygulanan bu tedavide koltuk altı bölgesinin kılları daha kalın olduğu için dört ve altı seans arasında farklılık  gösterir.  

Kadınlarda bacak bölgesine uygulanabilen lazer epilasyon işleminde ise genel olarak altı seans arasında yapılabilir.  Erkeklerde ise lazer epilasyon işlemi genel olarak göğüs bölgesinde tercih edilir. Bu bölgede bulunan  tüylerden kurtulmak için ise lazer uygulanabilir. Kadın ve erkeklerde ise tercih edilen  kol tüyleri ise yaklaşık olarak on seans arasında tamamlanmış olur.

Lazer epilasyon Fiyatları Hakkında

Lazer epilasyon tedavisi olacak kişiler öncelikle fiyat konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Hem kaliteli hizmet hem de en uyguna tedavi olmak için kişiler detaylı bir araştırma yaparak en uygun fiyat kalitesi sunan klinik ve doktor  seçimi yapılması gerekir. Böylelikle kişi lazer epilasyon novar tedavisini çok daha avantajlı bir fiyata getirmiş olur. Tüm bunlar için kliniğimizden hizmet alabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.