Lazer Epilasyon Karşıyaka - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon Karşıyaka

Karşıyaka Epilasyon Merkezleri

Son yıllarda lazer epilasyon hizmetine başvuran Karşıyakalı kadın ve erkeklerin sayısı günden güne artmaktadır. Bu kişilerin taleplerini karşılamak üzere hizmet veren İzmir Karşıyaka’da bulunan epilasyon merkezleri çoğalmıştır. Epilasyon işlemleri hem sağlık açısından hem de hijyen bakımından son derece önemlidir. Bu işlemin başarılı ve sağlıklı sonuçlar verebilmesi ancak uzmanların görev yaptığı sağlık kuruluşlarından hizmet almakla mümkündür. Ayrıca lazer epilasyon karşıyaka hizmetine başvurulacak sağlık kuruluşları çağın gerektirdiği teknolojik donanıma sahip olmalıdır. Karşıyaka’da epilasyon hizmeti alınacak kuruluşa karar verilirken uzmanlık ve teknolojik yeterlilik mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Lazer Epilasyon Öncesi

Lazer epilasyon işlemlerinin başarılı sonuçlar verebilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Karşıyaka’da bu epilasyonu yaptırmak isteyen kişiler öncelikli olarak epilasyon yapılacak bölgedeki kıl köklerini en az iki hafta boyunca kökten almamalıdır. Çünkü yakın zamanda köklerinden alınmış kıl köklerine yapılacak epilasyon işlemi başarılı sonuçlar vermeyecektir. Jiletle kılların alınmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Epilasyon kısa kıllara uygulandığında daha etkili olacağı için operasyondan dört beş gün önce jiletle kıllar alınabilir.

Uzman Hekimlerin Kontrolünde

Hekim kontrolü olmadan yapılacak lazer epilasyon işlemlerinde bölgesel yanıklar ve lekelenmeler görülebilmektedir. Bunun önüne geçebilmek adına mutlaka uzman hekimlerin bulunduğu sağlık kuruluşlarında lazer epilasyon işlemi yaptırılmalıdır. İzmir Karşıyaka’da bulunan Novar poliklinik şubesi uzman kadrosuyla Karşıyakalıların hizmetindedir. Sağlık ve güzellik hizmetini doğru kurumdan almak kesin sonuçlar elde etmenin ilk adımını oluşturmaktadır.

Seanslar

Lazer epilasyon seans sayısı kişiden kişiye değişmekle birlikte 6, 8 ya da 10 seans olabilmektedir. Seans sayısının belirlenmesinde kişinin vücut yapısı, kıl köklerinin durumu, ten rengi ve genetik faktörler etkili olmaktadır. İstenmeyen tüylere karşı yapılan lazer epilasyon işlemlerinde bir iki seansın sonrasında başarılı sonuçlar gözlemlenmeye başlanacaktır. Kesin olarak sonuçların ortaya çıkması ise uzmanların belirleyeceği son seans ile mümkün olabilmektedir. Gerekli seans sayısına ulaşıldığında vücuttaki istenmeyen tüylerden tamamen arınılacaktır. Lazer seansları sonrasında hastaların doğrudan güneş ışığına maruz kalmaması gerekmektedir. Eğer kişinin doğrudan güneş ışığına maruz kalacağı bir durum söz konusuysa, epilasyon seansının ertelenmesi daha doğru olacaktır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.