Lazer Epilasyon İzmir - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon İzmir

Lazer Epilasyonun İzmir’deki Merkezi: Novar Poliklinik

Lazer epilasyonun İzmir’deki en önemli merkezlerinin başında Novar poliklinikleri gelmektedir. Karşıyaka Novar Poliklinik, Atakent Novar Poliklinik, Balçova Novar Poliklinik, Bayraklı Novar Poliklinik ve Alsancak Novar Poliklinik tecrübeli uzman kadrosuyla uzun yıllardır İzmirlilere hizmet vermektedir. Verilen hizmetin sınırları polikliniklerin bulunduğu semt ve ilçelerin sınırlarını aşmıştır. Ege bölgesinin farklı şehirlerinde yaşayan pek çok kişi Novar poliklinikte lazer epilasyon hizmeti almaktadır. Bu nedenle lazer epilasyon İzmir denildiğinde akla Novar poliklinikleri gelmektedir.

İstenmeyen Tüy ve Kıllara Kesin Çözüm

İnsanlar vücutlarının bazı bölgelerinde ortaya çıkan tüy ve kıllardan rahatsızlık duymaktadır. Bu rahatsızlığın temel nedeni bu kılların kötü bir görüntü yaratması ve vücutta kötü kokuların oluşmasına ortam hazırlıyor olmasıdır. Bu nedenle istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulma isteğinde hem dış görünüşe hem de sağlıklı bir vücuda sahip olma isteği etkili olmaktadır. İzmir gibi sıcak şehirlerde lazer epilasyonun önemi daha da artmaktadır. Çünkü sıcak havalarla vücuttaki istenmeyen kıllar bir araya geldiğinde hoş olmayan görüntüler ve kokular ortaya çıkabilmektedir.

Lazer Epilasyonun Avantajları

Lazer epilasyon İzmir başta olmak üzere ülkemizde oldukça yaygın bir uygulamadır. Lazer epilasyonun bu kadar yaygın olmasının en önemli nedeni içinde barındırdığı avantajlardır. Öncelikle lazer epilasyon istenmeyen kıllardan kurtulmada en güvenli yöntemlerin başında gelmektedir. 2000’li yıllardan önce Food and Administration lazer epilasyonun güvenli bir yöntem olduğunu onaylamıştır. Böylece lazer epilasyon başta Amerika olmak üzere dünyanın pek çok bölgesinde kullanılmaya başlanmıştır. Lazer epilasyonun bu kadar yaygınlaşmasında ağrısız olması, konforlu olması ve yan etkilere sahip olmaması da etkilidir.

Pürüzsüz Cilt Mümkün

Lazer epilasyon uygulamasına başvuran kişiler ipeksi, yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde sahip olmaktadır. İstenmeyen kıllardan kurtulmada sıklıkla başvurulan ağda ve jilet gibi yöntemler hem kısa süreli çözüm üretmekte hem de pürüzsün bir görüntü sağlamamaktadır. Bu nedenden dolayı daha iyi ve daha güzel bir cilt için lazer epilasyon etkili bir yöntemdir. Vücutlarında pürüzsüz bir güzellik arzulayan İzmirliler lazer epilasyon yöntemine başvurmaktadır. Bu yöntemin önemli özelliklerinden birisi batık kıllara karşı çözüm üretiyor olmasıdır. Lazer epilasyonda doğrudan kıl kökleri hedef alındığı için batık oluşumu baştan engellenmiş olur. Böylece çok daha pürüzsüz bir insan vücudu ortaya çıkar.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.