Lazer Epilasyon İzmir Karşıyaka - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon İzmir Karşıyaka

Alsancak Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptırmak istiyor fakat tecrübeli olmadığınız için ya da kötü tecrübelere sahip olduğunuz için aklınızda soru işaretleri barındırıyor iseniz Alsancak lazer epilasyonu yaptırmak için doğru adrestesiniz. Hangi sıklıkla lazer epilasyonu yaptırabileceğinizi, nasıl kendinizi güvende hissedeceğinizi ve yan etkilerinden barınarak hizmet alabileceğinizi unutmayın. Seanslar kişiye özel olarak hazırlanmakta olup lazer epilasyonun başarılı sonuçlandırılması için olumsuz faktörleri ortadan kaldırıyoruz. Alsancak lazer epilasyon merkezinde koltuk altı bölgesi, bikini bölgesi, genital bölge kenarları, bacak ve kol için ayrı çalışmalar yürütülmektedir. Bu bölgelerde lazer epilasyon uygulaması yaptırmak sizi sosyal hayatta daha özgüvenli yapacak ve rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

Alsancak Lazer Epilasyonu Hangi Bölgelere Uygulanır?

Alsancak lazer epilasyon merkezimizde aşağıda belirtilen bölgelere özel çalışmalarımız mevcuttur. Bireyin koyu veya açık tenli olması ve tüy kalınlıkları ve yapısına göre farklı lazer tipleri devreye girmektedir. Merkezimizde gönül rahatlığı ile kendinize en uygun olan lazer epilasyonunu yaptırabilirsiniz.
Bikini bölgesi: Yaz aylarında rahatça bikini giymek için vücut ölçüleriniz baz alınarak bikini dışında ve kenarında kalan bölgelere özel uygulanan lazer epilasyonudur. Bikini dışında ve çevresinde bulunan tüyleri lazer epilasyonu ile yok edilir ve rahatça tatilin ve denizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bacak bölgesi: Lazer epilasyona en fazla ihtiyaç duyulan bölgelerden birisidir. Bacaklarda genetik faktörlerin daha etkin olduğu bilinmektedir. Bu nedenle lazer epilasyon hizmeti alarak bacaktaki uzun ve sert tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Genetik ağırlıklı bir tüy yapısını barındıran bacaklarda lazer epilasyonu diğerlerine göre daha uzun sürmektedir.

Sırt bölgesi: Tüylerin temizlenmesi hem estetik hem de sağlık açısından önemlidir. En fazla kıl dönmesinin sırtlardaki tüylerden oluştuğunu bilmelisiniz. Bu nedenle Alsancak lazer epilasyon merkezini sırt bölgesi epilasyonu için ziyaret edebilirsiniz.

Ense bölgesi: Saçların sırta doğru uzanmasından ve bugüne kadar kuaför hatalarından dolayı büyüyen ense tüylerinizden kurtulmanın vakti geldi. Lazer epilasyonu ile ense bölgesindeki kıl ve tüylerle sonsuza kadar vedalaşabilirsiniz.

Lazer Epilasyonu Nasıl Başarılı Olur ve Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyonun kaç seans süreceği kişinin genetik ve hormon yapısı ile bağıntılıdır. Ten rengine ve tüy yapısına göre de kaç seans süreceği netleşmektedir. Lazer epilasyonun hangi bölgeye uygulanacağı da seans sayısını belirleyen faktörler arasında yer alır. Alsancak lazer epilasyon merkezi kişiye özel çalışma planıyla hizmet verir. Lazer epilasyonun başarıya ulaşmasında başlıca iki seçenekten bahsedebiliriz. Uygulayan kişinin profesyonelliğe sahip olması ve işlem yapılan cihazların yeterliliği… Alsancak lazer epilasyon için uzman kadro ve en iyi lazer cihazlarının seçiminden bahsetmek mümkündür. Güvenli eller ve cihazlar ile kendinize ve cildinize en uygun lazer epilasyon hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Alsancak Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyonu yapılırken 3 çeşit lazerden bahsedebiliriz. Diode, Alexandrite ve Nd Yag lazer epilasyonu çeşitleridir. Hangi tür lazer epilasyonu yapılacağına karar verilmesi operasyonu başarıyla sonuçlandırmaktaki ilk adımdır. Doğru tip lazer epilasyonu hizmeti alınmalıdır.

Diode Lazer Epilasyonu: İstenmeyen tüylerin azaltılması ve yok edilmesinde tercih edilir. Bu lazer epilasyon türü koyu renk tüyler ve koyu tenli kişilerde tercih edilir. Güçlü bir lazer epilasyon türüdür. Bu sebeple de koyu tenlerde tüylerin azaltılmasında başarılı sonuçların alınmasını sağlar.

Alexandrite Lazer Epilasyonu: Bu lazer epilasyon yöntemi açık tenli kişilerde yani açık ciltlerde kullanılmaktadır. Hızlı sonuç verir. Seanstan hemen sonra gözle görülebilecek kadar başarılı sonuçlar alınmaktadır. 755 nm dalga içeren bu lazer epilasyonunda boyun, bikini bölgesi, ense gibi alanlarda çalışmalar yürütülür. Yakında bulunan hassas bölgelere zarar vermemesi açısından belirtilen bölgelerde Alexandrite lazer epilasyonu uygulanması tercih edilmektedir.

Nd: Yag Lazer Epilasyonu: Çok koyu ciltler için uygulanmaktadır. Diğer iki yönteme göre daha acı vericidir. Koyu tenlerde lazer epilasyon uygulamak daha zorlu bir süreçtir. Bu nedenle acı oranı diğerlerinden yüksek olsa da çok koyu ciltlerde bile başarılı sonuçlar elde edilir.

Alsancak lazer epilasyon merkezinde hayata geçirilen 3 lazer uygulaması da yer almaktadır. Kendi teniniz ve tüy yapınız hangi metoda uygun ise o doğrultuda lazer epilasyonu yaptırabilirsiniz. Epilasyon merkezimizde randevu oluşturarak hizmetlerden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Alsancak Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyonda fiyatları belirleyen ana unsur seanslardır. Seansların hangi bölge üzerinde çalışılacağına dair değerlendirme de büyük ölçüde önemlidir. Fiyatların ekonomik olduğunu ve birçok bütçeyi gözlemlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Alsancak lazer epilasyon merkezimizde hangi bölgeye çalışma yaptıracağınızı paylaştıktan sonra seans planlaması yapılır. Yapılan seanslar doğrultusunda da fiyatlandırma ortaya çıkar. Uzman bir elden lazer epilasyon hizmeti almanın en ekonomik yolunun merkezimizden geçtiğini göreceksiniz. Sürdürülen seanslar boyunca ödemelerinizi yapabilme kolaylığı ile de karşılaşacaksınız. Sizleri de merkezimize davet ediyor ve lazer epilasyon hizmetini en iyi şekilde almanızı umuyoruz.

Lazer Epilasyondan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Alsancak lazer epilasyon hizmetimiz sadece seanslar ile sınırlı kalmamaktadır. Seansların bitiminde yani sonrasında da yapmanız gerekenler hakkında destek veriyoruz. Lazer epilasyondan sonra bazı hususlara dikkat etmeniz halinde seansların başarısı da artacaktır. Güneşlenme ve bronzlaşmayı ikinci plana atmalısınız. Bronzlaşma ve solaryum lazer epilasyondan önce ve sonra asla tercih edilmemelidir. Lazer yapılan bölgeye 20 dakika ara vererek buz uygulaması yapılmalıdır. Ciltte meydana gelebilecek kızarıklık ve yanma hissiyatını yok edecektir. Alsancak lazer epilasyon hizmeti alan kişilerin hizmet aldıkları bölgeyi terleten ve zorlayan spor hareketlerinden de kaçınması gerekmektedir. Güneşten ve yanmadan koruyucu kremler ile hizmet alınan bölge korunmalıdır. Vücutta meydana gelebilecek kızarıklıklar karşısında panik yapılmamalıdır. Bazı ciltlerin hassas olması sebebiyle lazer uygulanan bölgede kızarmalar görülür. Bu durumlarda da uzmanlarımız ile iletişimi sürdürerek destek alabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.