Lazer Epilasyon İzmir Fiyat - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon İzmir Fiyat

Lazer Epilasyon İzmir Fiyat

İzmir’de Epilasyon

İzmirli kadın ve erkekler istenmeyen kıllardan kurtulmak için uğraştırıcı ve kesin sonuç vermeyen yöntemlere başvurmak yerine lazer epilasyon yöntemine başvurmaktadır. Lazer epilasyon yönteminin çok sayıda avantajı vardır. Fakat en önemli avantajı istenmeyen kıllardan köklü bir şekilde kurtulmayı sağlamasıdır. Lazer epilasyon yönteminin fiyatının belirlenmesinde çeşitli etkenler vardır. Bu etkenlerin başında uygulanacak epilasyon yönteminin çeşidi, seans sayısı ve epilasyonun uygulanacağı vücut bölgesi gelmektedir. Bu etkenlere bağlı olarak lazer epilasyon fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Lazer epilasyon adı altında çok sayıda farklı epilasyon yöntemleri bulunmaktadır. Alexandrite lazer epilasyon, Nd yag lazer epilasyon, IPL lazer Epilasyon ve Diode lazer epilasyon başlıca yöntemlerden bazılarıdır. Bütün bu epilasyon yöntemlerinin birbirinden farklı araç gereçleri, seans uygulamaları ve seans sayıları bulunmaktadır. Bu nedenle uygulanan lazer epilasyon yönteminin çeşidi, epilasyon fiyatının belirlenmesinde başlıca etkendir. Kişilerde hangi epilasyon yönteminin uygulanacağına mutlaka uzman hekimler karar vermelidir. Çünkü her bir yöntemin kendi içerisinde farklı avantajları bulunmaktadır.

Seans Sayıları

Lazer epilasyon yöntemlerinin çeşitleri gibi seans sayıları da birbirinden farklıdır. Her lazer çeşidinin başarılı sonuçlar verebilmesi için birbirinden farklı seans sayıları vardır. Ayrıca bir lazer yönteminin herkeste aynı seans sayısında başarıya ulaşması mümkün değildir. Kişinin hormon yapısı, ten rengi, kıl kökleri ve vücut yapısı gibi etkenler epilasyon seans sayısının artmasına ya da azalmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle epilasyon fiyatlarının belirlenmesinde seans sayısı önemli bir faktördür. İzmir’deki lazer epilasyon merkezleri paket programlar hazırlayarak seans sayıları artsa bile bu hizmetin en ekonomik şekilde verilmesi için gayret göstermektedir. Epilasyon yaptıracak kişilerin paket program satın alması ekonomik açıdan avantajlı olacaktır.

Epilasyon Bölgesi

İzmir’de lazer epilasyon merkezleri uygulama yapılacak bölgeye göre fiyatlandırma yapmaktadır. Koltuk altı, genital bölge, sırt, omuz, bacaklar ve kollar ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. En avantajlı epilasyon tercihi, vücuttaki istenmeyen kılların tamamından kurtulmayı sağlayan tüm vücut paketleridir. Bu epilasyon paketleri sayesinde sadece belli bir bölgedeki istenmeyen kıllardan değil vücudun tamamındaki istenmeyen kıllardan kurtulmak mümkündür. Üstelik tüm vücuda epilasyon yaptırmak fiyat açısından oldukça ekonomiktir. Lazer epilasyon izmir fiyat

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.