Lazer Epilasyon Fiyatları - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Lazer Epilasyon Fiyatları

Hem Zamandan Hem de Paradan Tasarruf Edin

Lazer epilasyon uygulamasının son yıllarda oldukça yaygın olmasında her bütçeye uygun olması önemli bir etkendir. Lazer epilasyon uygulaması sadece bütçe dostu olmakla kalmamaktadır. Aynı zamanda zamandan da tasarruf sağlamaktadır. İstenmeyen kıllardan kurtulmak için kullanılan yöntemlerin pek çoğu uzun uğraş isteyen yöntemlerdir. Üstelik bu yöntemler uzun uğraş istediği yetmezmiş gibi kısa süreli çözüm sağlamaktadır. Lazer epilasyon uygulaması sayesinde birkaç seansın ardından istenmeyen tüy ve kıllardan uzun süre boyunca kurtulmak mümkün olmaktadır. Lazer epilasyon uygulamalarının sonrasında nadir de olsa zayıf kıllar vücutta görülebilir. Bunlardan da ek seansla kurtulmak mümkündür. Lazer epilasyon fiyatları, yapılan işlemin zaman ve para tasarrufu sağladığı göz önünde bulundurularak değerlendirilmelidir.

İzmir’de Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları bu yönteme başvuracak kişilerin oldukça merak ettiği bir konudur. İzmir’de lazer epilasyon hizmeti veren seçkin sağlık merkezlerinin başında Nova poliklinikleri gelmektedir. Novar poliklinikleri lazer epilasyona başvuracak kişilerin kafalarındaki en önemli soru olan “epilasyon fiyatları ne kadardır” sorusuna yanıt vermektedir. Bunun için Atakent Novar Poliklinik, Balçova Novar Poliklinik, Karşıyaka Novar Poliklinik, Alsancak Novar Poliklinik ve Bayraklı Novar Poliklinik şubelerine başvurmak yeterlidir. Novar poliklinik bünyesinde çalışan güler yüzlü personeller güncel fiyatlar konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Lazer epilasyon fiyatları şubeye giderek öğrenilebileceği gibi şubelere telefon açarak da öğrenilebilmektedir.

Özgürlüğün Bedeli Olmaz

Lazer operasyon uygulanmasının ardından kadınlar ve erkekler diledikleri mayo veya bikiniyi, istedikleri kısa kollu kıyafet ve elbiselerini rahatlıkla giyebilmektedir. Spor yapan kişiler lazer epilasyon sayesinde daha az terlemekte ve vücutlarında oluşan kötü kokulardan kurtulabilmektedir. Böyle olduğu için lazer epilasyon hizmeti aslında insanlara özgürce giyinme ve sosyal hayatta daha güvenli var olma imkanı tanımaktadır.

Seans Sayısı ve Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları kişiden kişiye değişebilmektedir. Bunun temel nedeni her insanın vücudundaki kıl yapısının farklı olmasıdır. Lazer epilasyon fiyatları belirlenmesindeki en önemli etken uygulanacak seans sayısıdır. Seans sayısının belirlenmesi ise kılların gücü ve rengiyle yakından alakalıdır. Doğru seans sayısının tespiti kıllardan uzun süreli kurtuluş için oldukça önemlidir. Bu nedenle seans sayısı arttıkça fiyat artıyor yanılgısına kapılmak yerine, uzmanların tavsiye ettiği seans sayısını uygulatmak oldukça yararlı olacaktır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.