Karşıyaka Özel Poliklinikler - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Karşıyaka Özel Poliklinikler

Karşıyaka Sağlık Kuruluşları

Pandemi döneminde insanlar kendilerine en yakın sağlık kuruluşlarından sağlık hizmeti almak istemektedir. Çünkü hastanelerin kalabalık ortamı ve hastalık tehlikesi daha küçük ama en az hastane kadar etkili sağlık kuruluşları olan özel polikliniklerin önemini arttırmıştır. Özel polikliniklerde alınan tedbirler sayesinde sağlık hizmetlerinin aksamadan sürdürülmesi sağlanabilmektedir. Karşıyaka’daki özel polikliniklerde oldukça geniş bir tedavi skalasında sağlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca özel polikliniklerde sağlık hizmetlerine ek olarak güzellik hizmetleri de verilebilmektedir. Bu nedenle Karşıyaka’da bulunan özel poliklinikler bir yandan sağlıklı yaşama diğer yandan ise güzelliğe hizmet etmektedir. Özel polikliniklerde leke tedavisi ve epilasyon gibi çeşitli hizmetler de sunulmaktadır.

Uzman Hekimler

Karşıyaka’da bulunan özel polikliniklerde çok sayıda uzman hekim görev yapmaktadır. Farklı alanlarda uzmanlaşmış kişilerin yer alması, herhangi bir şikâyetle Karşıyaka özel polikliniklerine başvuran kişilerin hastalığının kısa sürede tespit edilmesine ve en doğru tedavi yönteminin belirlenmesine yardımcı olmaktadır. Farklı alanlarda uzman hekimler özel polikliniklerde sürekli birbirleriyle istişare halindedir. Hastaların şikâyetleri ve tetkik sonuçları uzmanlar tarafından birlikte değerlendirilmektedir. Bu durum doğru tedavi süreci için oldukça önemli bir adımdır.

Çağdaş Tedavi

Karşıyaka özel polikliniklerde görev yapan uzman hekimler tıp dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tıp durağan değil, kendisini sürekli olarak yenileyen bir bilim dalıdır. Karşıyaka özel poliklinikler Bu nedenle hastalıkların tedavilerinde her geçen gün yeni yöntemler ortaya çıkabilmektedir. Bu yeni yöntemler çeşitli uluslararası tıp dergilerinde yayınlanmaktadır. Uzman hekimler hastalarına en iyi hizmeti vermek için uluslararası tıp yayınları başta olmak üzere tıp dünyasındaki bütün yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu sayede güncel tedaviler hastalara sunulabilmektedir.

Teknolojinin Merkezi

Karşıyaka’daki özel poliklinikler teknolojinin gerektirdiği bütün tedavi araç gereçlerini bünyesinde barındırmak zorundadır. Çünkü bu aletler hastalığın teşhisinden hastalığın tedavisine kadar geçen sürenin en hızlı şekilde olmasını sağlamaktadır. Teknoloji her geçen gün geliştikçe, tıp dünyasında kullanılan aletler de kendilerini yenilemektedir. Karşıyaka özel poliklinikler teknolojik gelişmeler ışığında kullandıkları aletleri yenilemektedir. Bu sayede hastalara en iyi hizmet sunmak mümkün hale gelmektedir. Özellikle estetik konusunda çağın en yeni teknolojik aletleri özel polikliniklerde bulunmaktadır. Karşıyaka özel poliklinikler

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.