İzmir'de Lazer Epilasyon - Novar Poliklinik İzmir Botoks Merkezi
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir’de Lazer Epilasyon

Kıl köklerine uygulanan en profesyonel kıl giderme tekniği lazer epilasyondur. Bu işlemi profesyonel hale getiren ise işlemin yan etkisiz olmasıdır. Ancak işlemin yan etkisiz olması, işlemi uygulayan merkezin kalitesine bağlıdır. Kişinin cilt yapısı ve kıl kökü detaylarına özel olarak planlanan epilasyon işlemi kişiye hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Bu anlamda İzmir’de lazer epilasyon merkezi çalışmalarımızda profesyonellik ön planda olurken sizlerin memnuniyetini sağlamakta bizlerin görevini oluşturuyor. Lazer epilasyon alanında kaliteli ve gelişmiş tekniklerden yararlanmak için Novar Poliklinik merkezimizle iletişim kurabilirsiniz.

İzmir’de Profesyonel Lazer Epilasyon Merkezi

Kadın ve erkek bireyleri vücut yapılarında en çok rahatsız eden hücre bileşenleri kıllardır. Bu kıllar vücudun farklı bölgelerinde istenmeyen görüntü ve koku oluşturur. Bu nedenle dönem dönem yok edilmesi gerekir. Ancak kılları yok etme yöntemlerinin çoğu insanın canını acıtan ve sürekli ilgilenilmesi gereken yapıya sahiptir. 

Lazer epilasyon işlemi ile ise bu kıllar birkaç seans içerisinde inceltilerek yok edilebilir. Bu uygulamanın kalitesini ise kişinin vücut yapısına uygun olan order veya tekniği uygulamak oluşturur. İzmir’de lazer epilasyon merkezimiz bu alanda kişilerin ihtiyacı olan epilasyon hizmetini almasını sağlıyor. Sizlerde gelişmiş tekniklerle, doktor gözetiminde ve gerçek anlamda bir hizmet alacağınız lazer epilasyon uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

İzmir’in Lazer Epilasyon Merkezi

Lazer epilasyon uygulaması, kıl köklerine uygulanan bir işlemdir. Ancak işlem öncesinde kişilerin kıl yapısı, yoğunluğu, kıl bölgesi, kılın kalın veya ince oluşu, cilt yapısı ve hassaslığı gibi durumların incelenmesi gerekiyor. Bu incelemenin sonuçlarına uygun olarak ise yapılacak olan lazer epilasyonun içeriklerine karar verilir. Bu işlem doktor tarafından belirli bir tedavi planıyla yapılması gereken bir işlemdir. 

İşlemi yapacak olan hemşire ise doktorun uygulayacağı plana uygun olarak çalışma yapacaktır. İzmir’de lazer epilasyon alanında sunmuş olduğumuz hizmetler sizlerin istemediğiniz tüylerden kurtulmanızı sağlıyor. Vücudunuzun tamamına veya lokal bölgelerine lazer epilasyon işlemi uygulaması yapmaktayız. Bizlerle iletişim kurarak birkaç seans sonrasında kıl yapısı ve yoğunluğu konusundan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

İzmir’de Lazer Epilasyonda Özel Çalışmalar

Her yaştan bireyin yaşamış olduğu bu hijyen problemi lazer epilasyon merkezimizin çalışmalarıyla yok ediliyor. İzmir’de lazer epilasyon polikliniğimiz, kıl köklerine uygulamış olduğu işlemlerle kılları tamamıyla yok ediyor. Gelişmiş teknik cihazlar ve sterilitesi tam olan odalarımızda lazer epilasyon işlemini bu alanda profesyonel olan hemşireler tarafından uygulamaktayız. 

Bacaklar, bikini bölgesi, koltuk altı, dudak üstü, erkeklerde sırt, omuzlar, bacaklar, genital bölge, göğüs bölgesi ve diğer yüzeylere lazer epilasyon uygulamaktayız. Vücudunuzu temiz olmaktan ulaştıran, istenmeyen koku ve görüntü oluşturan kıllardan tamamen kurtulmak için Poliklinik merkezimizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla sunmuş olduğumuz lazer epilasyon işlemlerinden ve diğer estetik girişim ve uygulamalarımızdan yararlanmak için merkezimizi tercih edebilir, size özel hizmetler alabilirsiniz. 

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.