İzmir En İyi Saç Ekim Merkezi - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir En İyi Saç Ekim Merkezi

İnsanların görünümünü etkileyen en temel faktörler arasında güzel bir saç geliyor. Gür, parlak, kişinin kendi yüzüne uygun saçlar kişiyi olduğundan daha genç, daha güzel gösteriyor ama kimi zaman işler istenildiği gibi gitmiyor ve saç ekimi kaçınılmaz hale geliyor.  İzmir en iyi saç ekim merkezi de başta İzmir olmak üzere tüm yakın mıntıkada kurumsal çizgisinden ödün vermeden saç ekimi ihtiyaçlarına yanıt verir. 

Saç Ekimi Neden Yapılır? 

Saç ekimi farklı nedenlerden ötürü yapılırEn temel nedenler arasında kadınlarda menopoz, erkeklerde genetik faktörler ve hormonsal nedenlere bağlı olarak kellik ve saçlarda seyrelme gelirKullanılan yanlış ilaçlar, kanser döneminde alınan kemoterapi, aşırı sıcak suda saçını yıkama, yanlış saç bakım ürünleri kullanma vb. durumlarda saçlarda sorunlara yol açabilir. Tüm bu vb. durumlarda İzmir en iyi saç ekim merkezi profesyonel bir yaklaşım ile dünya normlarında saç ekimi yapar. 

Saç Ekimi Teknikleri Nelerdir? 

İzmir en iyi saç ekim merkezi temel olarak dünyada örnekleri olduğu gibi  kişinin saç durumunu analiz ederek 2 farklı teknik kullanılır. Bunlardan ilki kısaca FUT denilen saç ekimi tekniğidir. Bu teknikte kişinin kafasının belli bir bölümünden saç alınır ve diğer bir bölgeye ekim gerçekleşir. Diğer bir yöntem ise FUE adı verilen mikro bazda çalışılan tek tek saç tellerinin alınarak seyrelme, kellik görülen bölgeye ekilmesi işlemidir. 

Saç Ekimi Merkezi Seçerken Bilinmesi Gerekenler

İzmir en iyi saç ekim merkezi örneğinden yola çıkarak iyi bir saç ekim merkezinin nasıl olduğunu ifade etmek gerekir ise şu bilgiler verilebilir: Burada en önemli olan husus hijyen ve temizlik olgusudur. Kesinlikle saç ekimi temizliğinden emin olunan merkezlerde yaptırılmalıdır. Bu tür yerlerde enfeksiyon kapma riski yüksek olduğu için kişiye özel hizmet verildiğinden emin olunması gerekir.

Saç ekimi son derece ciddi bir iştir. En ufak hataya yer vermez. O yüzden mutlaka alanında eğitimli, uzman, referansları olan kişilerin saç ekimi yaptığı yerlerden böylesi bir hizmet alımına gidilmelidir. Saç ekimi merkezi alanında sahip olunması gereken bütün belgelere sahip olmalıdır. İşin finansal yönü ise en son düşünülmelidir.

Saç Ekimi Fiyatları Hakkında

İzmir en iyi saç ekim merkezi her alanda olduğu gibi bu noktada da müşterilerine en uygun fiyatları sunar. Yine de genel anlamda bakıldığında fiyatları belirleyen belli başlı bazı hususlar vardır ve fiyatlar o kriterlere bağlı olarak değişir.

Fiyatları belirleyen en temel faktörlerin başında uygulanan saç ekim tekniği gelir. Bunun yanı sıra hangi bölgeye ne oranda saç ekimi yapılacağı da fiyatları belirleyen kriterler arasındadır. Ödeme konusunda da müşterilere peşin, kredi kartı ile ödeme vb. ödeme seçenekleri sunulur. Saç ekimi yaptıranlar içlerinden kendilerine en uygun olanı seçerek ödeme yapar.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.