İzmir Özel Poliklinikler Merkezleri - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Özel Poliklinikler

En Yakın Sağlık Merkeziniz

Pandemi döneminde sağlık kuruluşlarının önemi çok daha iyi anlaşılmıştır. Artık insanlar kendilerine en yakın sağlık merkezlerine giderek tedavi olmak istemektedirler. Böyle olduğu için alanlarında uzman hekimleri bünyesinde barındıran polikliniklerin önemi artmıştır. İzmir’de bulunan özel poliklinikler kalabalıktan uzak bir tedavi yöntemi sunmaktadır. Bunun sayesinde pandemi döneminde pek çok kişi gönül rahatlığıyla özel polikliniklere giderek tedavi görebilmektedir. Özel sağlık poliklinikleri T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsatla hizmet vermektedir.

Uzman Doktorlar Bir Arada

Özel polikliniklerde alanında uzmanlaşmış doktorlar görev yapmaktadır. Hastaların şikayetleri tek bir kişi tarafından değerlendirilmez. Hastadaki semptomlar alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından ayrı ayrı değerlendirilir. Yapılan tetkiklerin uzmanlarca değerlendirilmesi doğru teşhis için oldukça önemlidir. Hastalarda yapılacak doğru teşhis, doğru tedaviye giden yolda atılacak ilk adımdır. Uzman doktorların hastanın tetkiklerini ayrı ayrı ele alması, iyileşme süreci için de önemli bir adımdır. İzmir’de bulunan özel poliklinikler bu adımı atmak için hizmet vermektedir.

Novar Poliklinikleri 5 Şubesiyle Hizmette

İzmir özel poliklinikler arasında Novar poliklinik öne çıkmaktadır. 2004 yılından beri İzmirlilere hizmet veren bu poliklinik kısa süre içerisinde şube ağını genişletmiştir. Bayraklı, Alsancak, Karşıyaka, Atakent ve Balçova’da Novar poliklinik şubeleri bulunmaktadır. Şube ağının bu kadar geniş olması İzmir özel poliklinikler denildiğinde akla ilk olarak Novar sağlık kuruluşlarının gelmesine neden olmuştur. Kurulduğu günden beri Novar polikliniklerine başvuran İzmirlilerin sayısı yüz bini aşmış durumdadır. Novar polikliniklerinde hem sağlık hizmetleri hem de güzellik hizmetleri bir arada verilmektedir. Böylece sağlık ve güzellik aynı adreste buluşmaktadır.

Özel Polikliniklerinde Hangi Hizmetler Verilir?

İzmir’de bulunan özel poliklinikler sağlık alanında kapsayıcı bir şekilde İzmirlilerin hizmetindedir. Polikliniklerin en önemli özelliği pandemi sürecinde erişilebilirliği kolay olmasıdır. Ayrı özel poliklinilerde pandemi sürecinde uyulması gereken kurallara büyük özen gösterilmektedir. Bu sayede sağlık hizmetleri, salgın hastalık tehlikesi bertaraf edilerek kesintisiz bir şekilde verilmektedir. Özel polikliniklerde hastalık tedavilerinin yanı sıra güzellik hizmetleri de verilmektedir. Epilasyon yaptırmak isteyen pek çok kişi, steril adres olarak gördükleri İzmir özel polikliniklerde bu hizmeti almaktadır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.