İzmir Leke Tedavisi Merkezleri - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Leke Tedavisi Merkezleri

Leke Tedavilerinin Vazgeçilmez Adresi

İnsan vücudunda oluşan lekeler pek çok kişiyi rahatsız edebilmektedir. Vücut lekeleriyle birlikte yaşamak bir kader değildir. Nedeni ne olursa olsun vücut lekelerinin tedavileri mümkündür. Vücutlarındaki lekelerden kurtulmak isteyen İzmirliler, İzmir leke tedavisi merkezleri hakkında araştırmalar yapmaktadır. Novar poliklinikleri uzun yıllardır leke tedavileri konusunda İzmirlilere hizmet vermektedir. Verilen hizmetin memnuniyet oranı yüksek olduğu için Novar polikliniklerin tedavi ettiği kişiler artık sadece İzmirle sınırlı değildir. Ege bölgesinin pek çok şehrinde yaşayan kişiler leke tedavisi için Novar polikliniklerine başvurmaktadır.

Lekelerin Nedenleri

Vücutta leke oluşmasının çok sayıda nedeni olabilmektedir. İnsan vücudunun ultra viyole ışınlarına uzun süre maruz kalması cilt lekelerinin temel nedenlerinden birisidir. Genetik özelliklerden dolayı lekeler oluşabilmektedir. Vücuttaki hormon dengelerinin değiştiği dönemlerde lekeler çıkabilmektedir. Özellikle hamilelik dönemi vücutta leke çıkmasının yaygın olduğu bir süreçtir. Ayrıca yaşlanma da cilt lekelerinin temel nedenleri arasındadır. Vücutta oluşan lekeler farklı renklerde olabilir. Koyu sarı renginden kahverengine kadar geniş bir renk skalasında vücut lekeleri bulunmaktadır. İzmir leke tedavisi merkezleri sayesinde vücuttaki bütün lekelerden kurtulmak mümkündür.

Leke Tedavi Çeşitleri

Teknolojinin her geçen gün daha fazla geliştiği günümüz dünyasında leke tedavileri konusunda her geçen yıl yeni yöntemler geliştirilmektedir. Son dönemde lazerle leke tedavileri oldukça yaygınlaşmıştır. Lazer tedavisinin çok sayıda avantajı vardır. En önemli avantaj ağrılı bir işlem olmaması ve gündelik hayatı aksatmamasıdır. Bünyesi hassas olan kişiler az da olsa acı hissedebilmektedir. Böyle durumlarda acı hissini en aza indirmek için anestezik kremlerle bölgesel anestezi sağlanmaktadır.  Lazer tedavisinin özünde lazer enerjisinin melanin içerikli hücreler tarafından emilmesi yatmaktadır. Bu emilim sayesinde vücuttaki lekelerden kurtulmak mümkündür. Fototerapi ile leke tedavisi de yaygın bir yöntemdir.

Leke Tedavisi Tecrübe İster

Leke tedavileri ayrı bir uzmanlık alanı gerektirmektedir. Bir kişi için uygulanan tedavi yöntemi bir başka kişi için başarılı olacaktır diye bir durum söz konusu değildir. Böyle olduğu için leke tedavi merkezleri kişiye özel olarak tedavi yöntemleri belirlemektedir. Tecrübeli kişiler tarafından yapılan leke tedavileri sayesinde kusursuz bir cilde kavuşmak oldukça kolay hale gelmiştir. Lekelerle yaşamak istemeyenler vakit kaybetmeden leke tedavisi merkezlerine başvurmalıdır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.