İzmir Lazer Epilasyon Merkezleri - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Lazer Epilasyon Merkezleri

Güzel ve Temiz Bir Vücut İçin Epilasyon

İnsanlar vücutlarındaki istenmeyen kıllardan kalıcı bir şekilde kurtulmayı arzu etmektedir. Özellikle kış mevsiminin sonunda ve ilkbahar aylarında lazer epilasyon yaptıran kişilerin sayısı artmaktadır. Çünkü yazın sıcaklığı ve buna bağlı olarak vücuttaki terlemeler insan vücudunda kötü kokulara neden olabilmektedir. Epilasyon yöntemi hem pürüzsüz bir dış görünüş kazandırır, hem de bakterilerin üreyebileceği ortamları ortadan kaldırır. Bütün bu nedenlerden dolayı İzmir ve çevresinde lazer epilasyon merkezlerine olan ilgi her geçen gün büyümektedir.

Epilasyon Kalıcı Çözümdür

Tüy dökücü krem, jilet ya da ağda gibi epilasyon yöntemleri kılların sadece görünür yüzeylerine etki etmektedir. Bu nedenle söz konusu yöntemlerle kıllarla kökten bir şekilde mücadele mümkün olmamaktadır. Geçici yöntemlerle alınan kılların yerine kısa sürede yenileri çıkmaktadır. Üstelik ortaya çıkan bu yeni kılların kökleri daha da güçlendiği için belirginliği fazlalaşmaktadır. Epilasyon yönteminde ise istenmeyen kıllardan uzun süreli olarak kurtulmak mümkündür. Epilasyonun temelinde lazer ışınlarıyla kıl köklerinin yakılması vardır. Doğrudan kökler hedef alındığı için, kılların tekrardan uzaması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Çağın Gereksinimleri

İzmir lazer epilasyon merkezlerinin sayısının son yıllarda fazlalaşması, bu merkezler arasında tercih yapmayı zorlaştırmaktadır. Fakat Novar poliklinikleri sahip olduğu teknolojik imkânlarla İzmir’deki diğer lazer epilasyon merkezlerinin önüne geçmektedir. Teknoloji her geçen gün kendisini yenilerken tıp alanında kullanılan araç gereçlerde yenilenmektedir. Novar poliklinikleri tıp dünyasındaki bütün gelişmeleri yakından takip ettiği için, hastalarına en modern epilasyon cihazlarıyla hizmet vermektedir. Bunun sayesinde Novar polikliniklerinden epilasyon hizmeti alan İzmirlilerin memnuniyet oranı oldukça yüksektir. izmir lazer epilasyon merkezleri

Uzman Kadronun Önemi

Lazer epilasyon merkezlerinde, lazer aletlerinin niteliği kadar bu aletleri kullanacak kişilerin uzmanlığı da önemlidir. Çünkü bir aletten etkin bir şekilde ancak uzman isimler yararlanabilmektedir. Lazer epilasyon konusunda uzmanlaşan kişiler öncelikle kişinin vücut yapısını cilt analizi yöntemiyle izlemektedir. Cilt analizi yöntemi sayesinde kıl köklerine uygulanacak lazer ışın boyutları belirgin hale getirilmektedir. Lazer epilasyon işleminin ardından uzmanların söylediklerine mutlaka uyulmalıdır. Örneğin lazer epilasyon sonrasında epilasyon bölgesine birkaç saat boyunca su değdirilmemelidir. Ayrıca epilasyon sonrasında doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınılmalıdır. izmir lazer epilasyon merkezleri

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.