İzmir Estetik Merkezleri ve Fiyatları - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Estetik Merkezleri ve Fiyatları

Güzellik ve Sağlık Merkezleri

İzmir estetik merkezleri dış görünümüne önem veren ve cildinin güzelliğini korumak isteyen İzmirlilere hizmet vermektedir. Estetik operasyonların uzmanlar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu nedenle estetik yaptırmak isteyen kişiler bünyesinde uzman hekimleri barındıran sağlık kuruluşlarına başvurmalıdır. Güzellik ve sağlık hizmetlerini bir arada veren özel poliklinikler çağın gerektirdiği bütün teknolojik imkânlara sahiptir. Estetik merkezleri arasında tercih yapılacağı zaman fiyatlara bakılarak değil, uzman kadronun deneyimine ve teknolojik araçların gelişmişliğine bakılarak karar verilmelidir. Söz konusu insan sağlığı olduğu için her yere güvenilmemesi gerekmektedir.

Estetik Fiyatları

Estetik fiyatları oldukça değişkendir. Estetik yapılacak bölgeye ve uygulanacak yönteme bağlı olarak İzmir estetik merkezleri farklı fiyat politikaları belirlemektedir. Estetik operasyonların fiyatlarındaki önemli bir etken uygulanacak seans sayısıdır. Ayrıca estetik yapılacak bölgenin yüzey hacmi de fiyatların belirlenmesinde etkili olabilmektedir. Bütün bu etkenler göz önünde bulundurularak hazırlanan güncel estetik fiyatlarını sağlık kurumlarından öğrenmek mümkündür.

Leke Silme Fiyatları

Akne lekeleri ve doğum lekeleri başta olmak üzere cilt üzerinde çeşitli lekeler oluşabilmektedir. Bu lekelerle yaşamak kader değildir. İzmir estetik merkezleri leke silme konusunda İzmirlilere hizmet vermektedir. Leke silme işlemleri estetik operasyonlarla yapılır. Yapılan estetik operasyonların maliyetlerinin belirlenmesinde çeşitli faktörler etkilidir. Bu faktörler lekenin rengi, boyutu ve oluştuğu zamana göre etkili olmaktadır. İzmir estetik merkezlerinde leke silme hizmetlerinin yanı sıra dövme silme hizmetleri de verilmektedir.

Cilt Germe Fiyatları

İnsan vücudunda zamana bağlı olarak yıpranmalar ve sarkıklıklar oluşabilmektedir. Kozmetik ürünler kullanarak vücuttaki bu yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmak mümkün değildir. Bunun önüne geçmenin en önemli yolu zamanında yapılacak estetik operasyonlardır. Estetik operasyonlar cildin altına çeşitli dokuların enjekte edilmesiyle yapılmaktadır. Bu dokular cildin sarkan ya da gevşeyen yapısının giderilmesine yardımcı olur. Kısa bir süre içerisinde kırışıklıklar giderilerek cildin genç ve gergin görünüme sahip olması sağlanır. Cilt germe işlemlerinin fiyatlarının belirlenmesinde operasyonun hangi bölgeye yapılacağı, kişinin vücut yapısı ve çeşitli diğer faktörler etkilidir. Cilt germe işlemleri genellikle birkaç seans uygulanmaktadır. İlk operasyondan sonrasında birkaç gün içerisinde etkiler gözükmeye başlar. Son seans ile birlikte ise ciltte hedeflenen görünüme ulaşılmaktadır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.