İzmir Epilasyon Merkezleri - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Epilasyon Merkezleri

Temizlik ve Güzellik

İnsan vücudunun bazı bölgeleri doğası gereği tüylenmeye oldukça müsaittir. Genetik faktörlerin etkisiyle kişiden kişiye vücutta çıkan tüy miktarları değişebilmektedir. Fakat insan vücudunda çıkan tüy miktarı ne olursa olsun İzmir epilasyon merkezleri sayesinde istenmeyen tüylerden kesin olarak kurtulmak mümkündür. Epilasyon merkezlerinde hijyen kurallarına büyük önem verilmektedir. Özellikle pandemi sürecinde olunduğu için, kullanılan aletlerin ve ortak kullanım alanlarının dezenfekte işlemleri büyük titizlikle yapılmaktadır.

Epilasyon Hangi Bölgelere Yapılır?

Epilasyon vücutta çıkan istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmayı sağlayan bir yöntemdir. Vücutta aşırı kıllanmanın olduğu bölgelerde epilasyon yaptırmak mümkündür. Özellikle genital bölge ve koltukaltı bölgelerinde epilasyon yaptırmak son derece yaygındır. Bu bölgeler terlemeye oldukça müsaittir. Terleme sonucunda tüyler bakteri üremesine neden olur ve kötü kokular oluşur. Epilasyonun en önemli avantajı bakterilerin üreme ortamı olan istenmeyen tüyleri kalıcı şekilde yok etmesidir. Bu sayede vücuttaki kötü kokuların büyük ölçüde önüne geçilmiş olmaktadır.

İzmir’de Nerede Epilasyon Yaptırmalı?

İzmir’de çok sayıda epilasyon merkezi bulunmaktadır. Neredeyse her mahallede bir epilasyon merkezi vardır. Fakat epilasyon işi oldukça ciddi bir yöntemdir. Bu nedenle epilasyon yaptırılacak güzellik merkezi titiz bir şekilde belirlenmelidir. Novar poliklinikleri yirmi yıla yaklaşan deneyimiyle epilasyon konusunda da İzmirlilere destek vermektedir. Kullanılan aletler son teknolojinin yansımasıdır. Ayrıca kurumun bünyesinde bulunan uzmanlar en doğru epilasyon yönteminin belirlenmesi için büyük çaba göstermektedir.

Epilasyon Kaç Seans Sürer?

İzmirliler, epilasyon yönteminin kaç seansta başarıya ulaşacağını merak etmektedir. Epilasyon sırasında kaç seans uygulanacağını insanın vücut yapısı, ten rengi, hormon durumu ve kıl kökleri belirlemektedir. Bu nedenle standart bir seans sayısı yoktur. Fakat bilinen gerçek şudur ki ilk seansın ardından istenmeyen tüylerde gözle görülür bir azalmak meydana gelmektedir. Seans sayısı arttıkça tüyler tamamen yok olmaktadır. Beyaz tenlilerde 4 ila 6 seans, esmer tenlilerde ise 6 ila 8 seanslık epilasyon uygulamasının ardından kesin başarı elde edilmektedir. İzmir epilasyon merkezleri seansları paketler halinde uygulayabilmektedir. Bu nedenle güzellik merkezlerinden hizmet alınırken, seansları toplu olarak almak ekonomik açıdan karlı olacaktır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.