İzmir Epilasyon Fiyatları - Novar Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Epilasyon Fiyatları

Etkili Çözüm Epilasyon

Lazer epilasyona olan yoğun ilgi her geçen gün artmaya devam etmektedir. Geleneksel yöntemlerle istenmeyen kıllardan kurtulmak hem zorlu hem acı verici hem de etkisiz bir çözümdür. Ayrıca geleneksel yöntemler vücudun aşırı derece tahriş olmasına neden olabilmektedir. Bütün bu olumsuzluklardan dolayı İzmirliler vücutlarında çıkan istenmeyen kıllardan epilasyon yöntemiyle kurtulmayı tercih etmektedir. Epilasyon sadece belli bir cinsiyete hizmet eden yöntem değildir. izmir epilasyon fiyatları Hem kadınlar hem de erkekler epilasyon yöntemine başvurabilmektedir. İzmir’de epilasyon fiyatları değişkenlik gösterir. Fakat epilasyon yaptırılacak kuruluşa fiyatına bakılarak değil, uzmanlara sahip olup olmadığına ve kullanılan aletlerin teknolojik gelişmişliğine bakılarak karar verilmelidir.

Epilasyon Çeşitleri

Epilasyon yöntemi ilk kullanılmaya başlandığı dönemden itibaren sürekli olarak gelişmiştir. Teknolojide yaşanan gelişmeler epilasyon yönteminin farklı şekillerle uygulanmasına zemin hazırlamıştır. Lazer epilasyon, iğneli epilasyon ve foto epilasyon olmak üzere üç ana epilasyon yöntemi vardır. Bu epilasyon yöntemleri kendi içerisinde farklılaşmaktadır. Örneğin lazer epilasyon; Alexandrite, Diode ve Nd YAG olmak üzere farklı yöntemlerle uygulanmaktadır. Lazer epilasyonda yapılan bu çeşitlilik lazer ışınlarının dalga boyundan kaynaklanır. Vücuda uygulanacak epilasyon yöntemine fiyatına bakılarak değil, insan vücuduna uygunluğuna bakılarak karar verilmelidir. izmir epilasyon fiyatları

Epilasyon Seansları

Epilasyonla istenmeyen kıllardan kurtulmak tek bir seansla değil, en az birkaç seans ile başarıya ulaşacak bir yöntemdir. Seans sayısı epilasyon fiyatlarının belirlenmesindeki bir faktör olarak karşımıza çıkar. Seans sayısı belirlenirken kıl köklerinin yapısı, kişinin vücut rengi, epilasyon yapılacak bölge ve o bölgenin hacmi gibi etkenler etkili olabilmektedir. İlk seanstan itibaren vücuttaki istenmeyen kılların azaldığına şahit olunacaktır. Son seansın ardından ise insan vücudundaki istenmeyen kıllar tamamen yok olacaktır.

Teknolojinin Önemi

Epilasyon yöntemi teknoloji geliştikçe kendisini yenileyen bir yöntemdir. Bu nedenle en son teknolojik aletlerle hizmet veren kurumların sunduğu fiyat tarifesiyle, daha eski aletleri kullanan kurumların epilasyon fiyatları farklı olabilir. Burada aradaki küçük farklara değil, teknolojik aletlerin gelişmişliğine bakılmalıdır. Çünkü çağın gerekliliğini yerine getirerek son teknolojik yöntemlerle epilasyon hizmeti alındığında, istenmeyen kıllardan daha uzun süreli kurtulmak mümkün olabilecektir. Bu ise aslında ekonomik anlamda daha avantajlı bir tercih yapılmasına neden olacaktır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.