İzmir Dudak Dolgusu - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İzmir Dudak Dolgusu

İzmir dudak dolgusu bakımından gelişme gösteren şehirlerden biridir. Dudak dolgusunun doğru bir şekilde yapılabilmesi adına mutlaka uzman kişiler tarafından Yardım alınması gerekir. Dudak şeklini daha belirgin bir hale getirmek ve daha Dolgun dudaklara sahip olabilmek adına dudak dolgusu işlemi gerçekleştirilir. Son zamanlarda en çok yapılan estetik işlemler arasında yer almaya başlamıştır. 

Doğru bir uygulama gerçekleştirildiği zaman son derece dikkat çekici bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Dudak dolgusu kalıcılık süresi işleme ve kullanılan dolgu maddesinde bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Dudak dolgusunda pek çok çeşidi ve uygulama farklılıkları vardır. Sizin için en uygun olan dudak dolgusu şeklini tercih etmeniz gerekir. İlk olarak uzman bir kişiye başvurup kendinize en uygun olan dudak şeklini belirlemeniz gerekir. Daha sonra dudaklarınızın hangi boyutta olması gerektiğine karar verir bunu uygun işlemi gerçekleştirmeniz en iyi sonucu almamıza yardımcı olur.

Dudak Dolgusu Nedir?

İzmir dudak dolgusu ile ilgili pek çok konuda kendini geliştirmiş olan şehirlerden biridir. Dudak dolgusu ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri ne olduğu ve nasıl yapıldığı konusunda olmaktadır. Son derece kolay bir şekilde uygulama yapılabilen işlemlerden biridir. Kısa sürede tamamlandığı için insanlar gündelik hayatlarına hemen dönebilirler. 

Yaklaşık olarak 20 dakika düzen bu işlemde herhangi bir acı hissetme durumu söz konusu değildir. Dudak dolgusu işlemi yapılırken dolgu maddesi olarak hyalüronik asit tercih edilir. Bu dolgu maddesi ve onarıcı etkiye sahip olduğu için dudaklara hiçbir zarar vermez. Aksine dudakların onarılması veya daha pürüzsüz bir görünüm kazanması konusunda yardımcı olmaktadır. Özel iğneler yardımı ile dolgu maddeleri şırıngaların içine çekilir.

Daha sonra dudakta belirlenen belirli bölgelere bu dolgu maddesi enjekte edilir. Son derece Kısa bir süre içerisinde dudak dolgusu işlemi gerçekleştirilir. İşlemden hemen sonra dudak çevresinde kızarmalar meydana gelebilir. Bu kızarmalar birkaç gün kaldıktan sonra tamamen ortadan kalkar. Hiçbir şekilde iz kalma durumu söz konusu bile olamaz. İzmir dudak dolgusu yapan klinikler en az 6 ay kalıcılık garantisi vermektedir.

Dudak Dolgu Çeşitleri!

Dudak dolgusu yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak hangi dudak dolgusu yaptırmak istediklerine karar vermelidir. Dudak dolgusu genel itibari ile kalıcı ve geçici olmak üzere iki farklı grupta toplanabilir. Gecelik dudak dolgusu için kullanılan dolgu maddesi hiyalüronik asit olurken kalıcı dudak dolgusunda silikon tercih edilmektedir.

İzmir dudak dolgusu hem kalıcı hem de geçici dudak dolgusu imkânı sunar. Kalıcı dudak dolgusu birtakım sıkıntıları meydana getirdiği için çok fazla tercih edilmez. Fakat geçici dudak dolgusu hem uygulama şekli bakımından hem de daha sonrasında yarattığı etki bakımından daha fazla tercih edilmiştir. Geçtiğimiz yıllarda kalıcı dudak dolgusu tercih edilirken şimdilerde daha çok geçici dudak dolgusu tercih edilmektedir.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.