İğnesiz Dudak Dolgusu - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

İğnesiz Dudak Dolgusu

İğnesiz dudak dolgusu son zamanların en çok merak edilen estetik işlemlerinden biri olmaktadır. İğnesiz bir şekilde yapılıyor olması insanların dikkatini çekmiştir. Böylece çok daha fazla tercih edilemeye başlamıştır. Dudak dolgusunun insanlar üzerinde çok ciddi bir etkisi söz konusudur.


Bu yüzden estetik operasyonlar daha çok dudak dolgusu üzerine olmaktadır. İğne korkusu olan ve kızarıklık gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen kişiler genellikle iğnesiz olan dudak dolgusunu seçerek etkili bir sonuç alma yönünde fayda sağlarlar.


Özellikle son yıllarda geçici dudak dolgunlaştırma işlemini yapmak isteyen kişiler bu işlemi tercih ederek iğnesiz bir şekilde dolgun dudak görünümüne kavuşurlar. Dudakların dolgunlaşmasını sağlamasının yanı sıra dudakların daha bakımlı ve pürüzsüz görünmesi konusunda da fayda sağlamaktadır. İğnesiz dudak dolgusu olan bu yöntemde acı durumu ile karşılaşmak çok düşük bir ihtimaldir

İğnesiz Dudak Dolgusu Nedir?

İğnesiz dudak dolgusu son zamanlarda kliniklerde en çok tercih edilen dudak dolgu yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkar. İğnesiz nasıl yapıldığı ise merak edilen konular arasında yer alır. Kliniklerde bulunan özel cihazlar vesilesi ile gerçekleştirilir. Enjeksiyon şeklinde yapılan bu işlem yaklaşık olarak 10 dakika ile 20 dakika arasında sürmektedir.


Kısa bir süre içerisinde tamamlanması da insanların zaman konusunda sıkıntı yaşamayarak gündelik hayatlarına geri dönmelerine yardımcı olur. Bu işlemin dudaklar üzerinde pek çok olumlu etkisi bulunmaktadır. Dudaklarına hem tazelik katıp hem de daha dolgun bir görünüm kazandırmak isteyen kişilerin uyguladığı bir yöntemdir.


Doğru bir şekilde yapılası dudakların etkileyici bir görünüm kazanması yönünde son derece etkili olmuştur. İşlem sonrası dudaklarınızda ciddi bir konfor hissedeceksiniz. Ağrısız, hızlı ve güvenilir bir işlem olması özellikle kadınların çok fazla tercih etmesine sebep olmuştur. Bunun için doğru ve güvenilir bir poliklinik tercih etmek gerekir. Dolgu kalemleri ile gerçekleşen iğnesiz dudak dolgusu son derece etkili bir sonuç ortaya çıkarır

İğnesiz Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

İğnesiz dudak dolgusu pek çok avantajı bünyesinde barındırır. Bu sebeple de herkes tarafından gönül rahatlığı ile tercih edilen bir işlem haline gelmiştir. Dudakların olduğundan daha dolgun ve belirgin bir hal alması konusunda fayda sağlar.


Dudaklara herhangi bir iğne yapılmadığı için ve kesi durumu söz konusu olmadığı için herhangi bir ağrı durumu söz konusu olmaz. Aynı zamanda işlem sonrasında hiçbir şekilde kızarıklık ya da morarma gibi durumlar oluşmadığı için gündelik hayata çok kısa bir sürede dönmesinden dolayı ciddi bir fayda sağlamaktadır.


Aynı zamanda fiyat bakımından da diğer yöntemlere oranla daha uygundur. İğnesiz olan dudak dolgusunun kalıcılık süresi 3 ay ile 6 ay arasında değişiklik gösterir. Kalıcılık geçtikten sonra hemen arkasından işlemi yenilemek de mümkündür. Novar polikliniğimizden bu konu ile ilgili en etkin hizmeti alabilirsiniz.

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.