Hifu Lazer İzmir - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Hifu Lazer İzmir

Ameliyatsız Bir Yöntem

Kısaca Hifu olarak bilinen teknoloji ameliyatsız bir yüz gençleştirme operasyonudur. Bu operasyonda cildin alt katmanlarına ses dalgaları iletilmektedir. İletilen ses dalgaları cildin altındaki dokuya etki etmektedir. Bu etkileşim sonrasında vücudun kolajen üretim hızı artmakta ve normal seviyesine geri gelmektedir. Kolajen üretiminin artmasıyla birlikte vücutta bulunan kırışıklıklar giderilmektedir.  Ameliyatsız bir yöntem olmasından dolayı Hifu Lazer İzmir’de oldukça yaygın bir yöntem olarak tercih edilmektedir. Sadece ilerleyen yaşlarda oluşan kırışıklar için değil, erken yaşta oluşan cilt kusurlarını gidermek için oldukça başarılı bir yöntem olarak bilinmektedir.

Hifu Lazer Vücudun Hangi Bölgeleri İçin Uygundur?

İzmir’de Hifu Lazer tedavisine başvuracak kişilerin merak ettikleri en önemli soru bu tedavi yönteminin vücudun hangi bölgeleri için uygulanabildiği olmaktadır. Hifu Lazer teknolojisinin kullanım alanı oldukça yaygındır. Böyle olduğu için insan cildinin pek çok bölgesinde kullanılması mümkündür. Alın, kaş, yanak, dudak ve çevresi, boyun, sırt, gıdı, göz çevresi ve dekolte bölgelerinde Hifu Lazer başarıyla uygulanmaktadır. Bu bölgelere dinç bir görünüm kazandırmak Hifu Lazer teknolojisiyle oldukça kolaydır.

Hifu Lazer Uygulamasının Faydaları

Hifu Lazer tedavisinin en önemli faydası yaşlanma karşıtı bir tedavi olmasıdır. Bu tedavinin ardından ciltteki kolajen miktarı artmaktadır. Kolajen miktarının artması cilde elastik bir yapı kazandırmaktadır. Ayrıca yaşlanmaya bağlı olarak oluşan kırışıklık ve sarkıklıklar ortadan kalkmaktadır. Böylece vücut çok daha dinç ve canlı bir hale gelmektedir. Cerrahi bir müdahale olmadığı için Hifu lazer İzmir’de oldukça yaygındır. Ameliyatsız bir tedavi olmasından dolayı iyileşme süreci boyunca gündelik hayatın akışından uzak kalma sorunu bulunmamaktadır.  Dolayısıyla Hifu Lazer tedavisine başvuran kişiler iş hayatından, eğitim hayatından ya da gündelik hayatın diğer koşuşturmalarından kopmadan hayatlarına devam edebilmektedir.

İzmir’de Hifu Lazer Seansları

Hifu Lazer tedavisine başvuracak İzmirliler bu işlemin ne kadar süreceğini ve kaç seans olacağını merak etmektedir. Uygulamaların süresi Hifu Lazer tedavisinin uygulanacağı bölgeye göre değişmektedir. Toplam seans sayısı da kişinin bünyesine bağlı olmakla birlikte ortalama üç seansta başarıya ulaşmak mümkündür. Seans öncesinde uygulama yapılacak bölgenin temizlenmesi önemlidir. Bu nedenle seans öncesi uygulama yapılacak bölgelere kozmetik ürünler sürülmemesi tavsiye edilmektedir. Seansların ardından bir ay içerisinde sonuçlar gözlemlenmeye başlayacaktır.

Önceki HaberSonraki Haber

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.