Hifu İzmir - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Hifu İzmir

Hifu Ne İşe Yarar?

Hifu teknolojisi ameliyatsız bir cilt gençleştirme yöntemidir. Hifu yöntemi ameliyatsız olduğu için herhangi bir narkoz ya da uyuşturma gerektirmemektedir. Tedavinin temelinde cilde ses dalgalarının iletilmesi bulunmaktadır. Cilde iletilen ses dalgaları vücudun alt katmanlarına eriştiğinde onları etkilemektedir. Bu etkileşimin sonucunda vücutta oluşan kolajen miktarı artmaktadır. Kolajenin en önemli özelliği cilde pürüzsüzlük ve gerginlik kazandırmasıdır. Kolajen artınca cilt gerginleşir ve kusursuz bir görüntüye kavuşur. Bütün bu nedenlerden dolayı Hifu İzmir’de başarılı bir cilt germe uygulamasıdır.

Kolajen Artışı Mümkün

Ameliyatsız cilt germe yöntemlerinin en başarılarından birisi olan Hifu İzmir’de oldukça yaygındır. Bu yaygınlığın sebebi ameliyatsız olmasıdır. Ameliyatsız bir şekilde vücuttaki kolajen miktarının artması sağlanmaktadır. Kolajen sadece insan cildine esneklik ve canlılık kazandırmakla kalmaz. Canlıları koruyan bağ dokusunun en önemli proteinlerinden birisi olarak bilinir. Plastik cerrahide dolgu maddesi olarak kullanılmaktadır. Ayrıca kemiklere esneklik verilmesini sağlar. Bütün bu nedenlerle kolajen miktarının artması vücuda çok yönlü fayda sağlamaktadır.

Seans Süreleri

Hifu uygulamasının seans süresi, uygulamanın yapılacağı bölgeye göre ve bu bölgedeki kırışıklık miktarına göre değişebilmektedir. Fakat ortalama olarak yarım saat ile bir saat arasında operasyon işlemi sona ermektedir.  Kırışıklıkların henüz başında operasyon yapıldığında tek bir seansta başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Ancak yaşın ilerlemesine bağlı olarak birden fazla Hifu seansı gerekebilmektedir. Ortalama bir kırışıklık tedavisinde üç seansın ardından başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Seansların etkisinin tam olarak görülebilmesi için son seansın üzerinden bir ay geçmesi gerekmektedir. Bu sürenin ardından ciltteki pürüzsüzleşme göz kamaştırıcı hale gelecektir. hifu izmir

Vücudun Her Bölgesine Uygundur

Hifu teknolojisi yaygın olarak yüz germe yöntemi olarak kullanılmaktadır. Ancak bu teknolojinin etki gücü sadece yüzle sınırlı değildir. Vücudun gerginleşmeye ihtiyaç duyulan her bölgesi için Hifu tedavisi uygulanabilmektedir. Bu nedenle İzmir’de Hifu kırışıklıklara karşı ilk başvurulan tedavi yöntemi olarak bilinmektedir. Hifu tedavisi yüz, göz ve çevresi, alın, yanak, göğüs, sırt, boyun başta olmak üzere vücudun pek çok bölgesinde başarıyla uygulanmaktadır. Ameliyatsız bir yöntem olduğu için tedaviye başvuran kişilerin iş hayatları olumsuz etkilenmemektedir. hifu izmir

Önceki HaberSonraki Haber

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.