Estetik İzmir - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Estetik İzmir

Güzelliğe Giden Yol

İnsan vücudunda zamana bağlı olarak bazı değişimler yaşanabilmektedir. Yaşanan bu değişimler yaşlılık belirtisi olarak görüldüğü için pek çok kişiyi rahatsız etmektedir. Doğuştan gelen vücut kusurları da kişiye rahatsızlık verebilmektedir. Fakat insanı mutsuz eden vücutta sonradan meydana gelen değişimlerle veya doğuştan gelen kusurlarla yaşamak şart değildir. Her geçen gün daha da gelişen tıp sayesinde çok farklı estetik yöntemleri ortaya çıkmıştır. Bu estetik yöntemleri sayesinde insan vücudunun istenildiği şekle getirilmesi oldukça kolaydır. Güzelliğine önem veren kişilerin yoğun olarak yaşadığı İzmir’de estetik oldukça yaygın bir uygulamadır.

Estetik Nerelere Uygulanır?

Estetik İzmir’de yaygın bir uygulama olduğu için İzmirlilerin zihnindeki temel sorulardan birisi estetik operasyonların vücudun hangi bölgelerinde uygulandığı olmaktadır. Estetik operasyonlar burun, göğüs, karın, göz kapağı, kaş, yüz, kulak, dudak, bacak, çene ve genital bölge başta olmak üzere vücudun neredeyse tamamında uygulanabilmektedir. Estetik yaptırmak istenildiğinde uzman hekimler her konuda yol gösterici olmakta ve doğru estetik yönteminin belirlenmesini sağlamaktadır. Kısacası, insanların vücudunda değişim istedikleri bütün bölgelerinde estetik mümkündür. Önemli olan doğru polikliniklerde ve uzman kişiler tarafından bu işlemlerin yapılmasıdır.

Yaşlılık Belirtilerine Son

İnsanlar yaş aldıkça vücutlarında bulunan yağ dokularında azalmalar meydana gelir ve bu dokular aşağıya doğru yer değiştirmeye başlar. Azalan yağ dokusunun estetik operasyon ile giderilmesi mümkündür. Bunun için vücuda dışarıdan bir madde enjekte etmeye gerek kalmamaktadır. İnsan vücudunun farklı bir bölgesinde bulunan yağlar, yüz başta olmak üzere kırışan vücut bölgelerine enjekte edilebilmektedir. Benzer şekilde dudaklara da yağ dokusu verilmektedir. Bu operasyon sırasında vücuda ilave edilen yağ dokusunun önemli bir kısmı ömür boyunca vücutta kalır. Estetik izmir

Kulak ve Burun Estetiği

İzmirlilerin en çok estetik operasyon yaptırmak istediği organların başında kulak ve burun gelmektedir. Diğer estetik operasyonların aksine, kulak ve burun ile ilgili şikayetler genellikle doğuştan gelmektedir. Kulak ve burun operasyonları her yaş yapılabilmektedir. Fakat okul öncesi dönemde yapılması ideal olarak görülmektedir. Zaman içerisinde burundan nefes almakta zorluk çekildiğinde burun estetiği sağlıklı bir nefes için anahtar olabilmektedir. Sağlıklı bir nefes, huzur açısından önemli olduğu için estetik kişiye hem güzellik hem de sağlık kazandırmaktadır. Estetik izmir

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.