Epilasyon Ücretleri - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Epilasyon Ücretleri

Epilasyon Ücretleri

İzmir için en uygun ücreti ödeyerek epilasyon alabileceğiniz merkezimiz ziyaretlerinizi beklemektedir. Lazer epilasyon çeşitleri ile tüm vücudunuzu kapsayacak şekilde kendinizi ödüllendirme zamanınız geldiğini düşünüyorsanız hemen merkezimizdeki epilasyon çeşitlerini incelemeye başlayabilirsiniz. Farklı bölgelerde yapılan çalışmalar ile istenmeyen tüyleri ve kıl köklerini yok etmeye devam ediyoruz.

Seans bilgilerinizi öğrenerek detayları epilasyon ücretleri bilgisine erişebilirsiniz. Unutmayın ki seans planlaması yalnızca sizin tensel özellikler ve tüy yapılarınız incelendikten sonra kesin sonuca ulaşabilir. Bu sebeple merkezimizi ziyaret edebilir ve hizmet almak istediğiniz bölge üzerine uzmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Epilasyon ücretleri konusunda en ekonomik fiyatlar ile hizmet verdiğimizi unutmayın. Sağlığınız, sosyal hayatınız ve estetiğiniz açısından istenmeyen kıl köklerini ve tüyleri yok etmek için epilasyon son çareniz değil ilk tercihiniz olmalıdır.

Böylelikle rahat bir hareket alanı bulacağınızı ve kendinizi çok daha yüksek özgüvenle taşıyacağınızı göz ardı etmeyin. Ortalama seans ücretlerini, bölgelerine göre sınıflandırarak bilgilerini aşağıda paylaşıyoruz. Kesin fiyatlandırma ise ten renginiz, kıl kökleriniz ve sizin istediğiniz çalışma detaylarına göre şekillenecektir.

Hangi Bölgelere Epilasyon Uygulanır?

Kadınlar ve erkekler için çeşitli lazer epilasyon bölgeleri vardır. Tüm vücudun istenmeyen tüylerinden kurtulmak için A’dan Z’ye bir bakım yaptırabileceğiniz gibi özellikle belirli bölgeler üzerinde yoğunlaşan çalışmalara da katılabilirsiniz. Bazı kadınlar kol kıllarından ve tüylerinden rahatsızlık olabilirler. Bazıları ise bıyık ve çenedeki istenmeyen tüylerden kurtulmak ister. Koltuk altı, bikini bölgesi, bıyık, çene, kulak içi ve çevresi, yüz, bacaklar ve kollar, göbek, göğüs bölgesi, kaş araları ve alın bölgesi gibi çeşitli alanlarda lazer epilasyon uygulaması gerçekleştirilebilmektedir. Epilasyon ücretleri tüm bu bahsedilen bölgelere göre ve kadın – erkek çalışmasına göre çeşitlilik gösterebilir. Bu sebeple merkezimizin ortalama seans bilgilerini ve fiyatlarını sizlerle paylaşarak ön fikir sahibi olmanızı sağlamaktayız.

Tüm Vücutta Epilasyon Ücretleri

Epilasyon ücretlerinin tüm vücut üzerinde genel bir ortalama ile seans endeksli bir çalışma yapılmıştır. Sizler de bu ekonomik fiyat tablosunu göz ardı etmeyin. Merkezimiz sizlere epilasyon konusunda öncelikli avantajlar sunmaya devam edecektir. Takipte kalabilir ve en kısa sürede ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Koltuk Altı Epilasyon Ücretleri

Seanslar ortalama olarak 150 – 250 TL arası olarak gerçekleşmektedir. Kadınlarda maksimum 200 TL ücretler alınırken erkekler için bu rakam seans başı maksimum 250 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kol Bölgesi Epilasyon Ücretleri

Kol bölgesinde detaylı bir epilasyon hizmeti alabilmek için seans başına kadınlar için 300 ile 400 TL erkeklerde ise 350 TL ile 500 TL arasında ücretler belirlenmiştir. Bu çalışmanın tüm kol bölgesini (bilekten omza kadar) kapsadığı unutulmamalıdır.

Göğüs Epilasyon Ücretleri

Göğüs bölgesinde ve çevresinde yapılacak olan epilasyonlarda seans ücretlendirmesi 100 – 150 TL olarak belirlenmektedir. Tüyler ve kıl yapıları her bölgede olduğu gibi bu bölgede de fiyat ve seansı belirleyen en önemli etkendir.

Göğüs ve Omuz Epilasyon Ücretleri

Göğüs bölgesinde epilasyon erkekler için daha zordur. Hem erkeklerin yaptırması hem de bu bölgeye uygulanan çalışmalar zorlaşmaktadır. Erkekler için daha uzun seanslar planlanmaktadır. Erkek göğüs ve omuz epilasyon ücretleri seans başına 600 TL’den başlayan ücretleri içermektedir. 

Kaş Arası Epilasyon Ücretleri

Erkekler ve kadınlar için kaş arası epilasyonu yaptırmak kısa sürecek seanslar ile mümkün hale gelmektedir. 75 TL’den başlayan ve maksimum 150 TL’ye kadar giden rakamlar ile epilasyon gerçekleştirilmektedir.

Bıyık Bölgesi Epilasyon Ücretleri

Erkeklerde çok daha can acıtıcı olarak görülse de asıl kadınların başvurduğu bir bölgedir. Kadınlar için bu bölgede seanslar 75 TL ile 100 TL arasında belirlenir. Erkeklerde genelde bıyığa şekil verme amacıyla kullanılmaktadır. Erkekler için epilasyon hizmeti almanın bedeli ise seans olarak 100 TL’den başlayarak 250 TL’ye kadar çıkabilir.

Kulak içi ve çevresi Epilasyon Ücretleri

Kulak içindeki istenmeyen kıllar için kadınlar ve erkeklerde başvuru eşit şekilde gözlemlenir. 75 TL ile 150 TL arasında değişen seans ücretleri ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Göbek Epilasyon Ücretleri

Göbek bölgesi kadınlar için tercih edilen bir epilasyon çalışma bölgesidir. Kadınlarda göbek bölgesinde uygulanacak olan işlemlerde seanslar kısa sürmektedir. Seans ücretleri ise 100 TL ile 160 TL arasında değişmektedir.

Bikini Bölgesi Epilasyon Ücretleri

Yaz aylarında kendinizi güvene almak ve rahat etmek için bu bölgede istenmeyen tüylerden hemen kurtulmalısınız. 150 TL’ye varan seans ücretleri ile hemen harekete geçebilirsiniz.

Tüm Vücut Epilasyon Ücretleri

Tüm vücutta genel bir tüy ve kıl temizliği yapılması hem erkekler hem de kadınlar için eşsiz bir bakım örneğidir. Tüm vücut epilasyonu seans olarak biraz fazla sürebilir. Kadınlarda maksimum 900 TL’ye kadar çıkabilen erkeklerde ise 1.000 TL’yi aşan ücretler ile epilasyon uygulanır. Tüm vücudun epilasyonuna hazırlanırsanız kendinizi uzun süre rahat hissedebilirsiniz.

Epilasyon Ücretlerini Belirleyen Faktörler Nelerdir?

-Kişinin ten rengi ve cilt yapısı

-Koyu tenli kişilerde açık renkli tüyler olup olmaması

-Açık tenli kişilerin kızarıklığa karşı dayanıklılığı ve seans süresini uzatıp uzatmaması

-Tüy ve kıl yapılarının derinliği ve uzunluğu

-Kıl dönmesi faktörünün çalışma istenen bölgelerde yoğun olup olmaması

Epilasyon yaptıracak olan kişinin fiziksel özellikleri ve genetik ya da farklı sebeplerden gelen kıl yapıları incelenerek kesin sonuçlara erişilmektedir. Tüy ve kıl kökleri iyi incelenip ne kadar süreceği belli olan bir çalışma ortaya çıkartıldığında epilasyon ücretleri hesaplaması yapmak daha net ve kolay olacaktır. Böylelikle siz de kendinize uygun olabilecek bütçeleriniz ile lazer epilasyon hizmetini alabilirsiniz. Tüm vücutta çalışma yaptırabileceğiniz gibi özel bir bölgede yoğunlaşarak detaylı ve kademe kademe ilerlemeyi de tercih edebilirsiniz. Epilasyon ücretlerinin merkezimizde en uygun fiyat politikası güdülerek hazırlandığını bilmenizi isteriz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.