Epilasyon İzmir Fiyatları - Novar Sağlık Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Epilasyon İzmir Fiyatları

Epilasyon Çeşitleri

İnsan vücudunda ortaya çıkan istenmeyen kılların köklerine müdahale edilerek, kılların yok olmasına neden olan ve uzun süre boyunca kılların yeniden çıkmamasını sağlayan yöntem epilasyon olarak adlandırılmaktadır. Epilasyon, kıl köklerini hedef alan çok farklı çeşitlere sahiptir. Genel olarak lazer epilasyon, iğneli epilasyon ve IPL epilasyon olmak üzere üç ana epilasyon çeşidi vardır. Bu epilasyon yöntemleri kendi içerisinde ayrıca çeşitlenebilmektedir. Epilasyon çeşitleri, enerjinin kullanım şekline göre farklılaşmaktadır. Epilasyon çeşitlerinin her birinin uygulanmasında seans değişkenlikleri bulunur. Bu nedenle İzmir’de epilasyon fiyatları, kullanılacak yöntemin çeşidine ve seans sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Tüm Vücut Epilasyon

Epilasyon yaptırmak isteyen kişiler, vücutlarının istedikleri bölgesine epilasyon yaptırma konusunda özgürdürler. Koltuk altı, kollar, bacaklar, genital bölge, omuz, sırt, göğüs başta olmak üzere vücutta istenmeyen kıl çıkan bölgelerde epilasyon yaptırmak mümkündür. epilasyon izmir fiyatları Epilasyon yaptırılan bölgeleye göre fiyatta farklılaşmalar meydana gelmektedir. En ekonomik epilasyon tercihi ise bütün vücuda epilasyon yaptırmaktır. Çünkü teker teker vücudun farklı bölgelerine epilasyon yaptırmak, toplu olarak epilasyon yaptırmakla kıyaslandığında çok daha pahalıdır.

Epilasyon Seansları

Epilasyon işlemlerinde tek bir seansta başarı elde etmek mümkün değildir. Fakat epilasyon yaptıran kişi ilk seanstan itibaren vücudundaki kıllarda gözle görülür bir azalmanın farkına varacaktır. Epilasyon seanslarının sayısı arttıkça, vücuttaki kıllar daha da azalacaktır. Son seans ile birlikte ise pürüzsüz bir cilde sahip olunacaktır. Ortalama olarak epilasyon seansları 6 ile 8 arasında değişebilmektedir. Seanslar arasındaki süre üç-dört hafta kadar olmaktadır. Bu nedenle yaz mevsimine vücudundaki istenmeyen kıllardan arınmış bir şekilde girmek isteyen kişilerin ilk epilasyon seansını kış aylarında alması gerekmektedir. epilasyon izmir fiyatları

Fiyatları Ne Belirler?

Epilasyon yaptıracak kişiler, çevrelerinde bulunan sağlık merkezlerinde fiyat araştırması yaptığında farklı epilasyon fiyatlarıyla karşılaşabilmektedirler. Bunun en temel nedeni her sağlık kuruluşunun kullandığı sağlık araç gereçlerinin farklı olmasıdır. Kullanılan aletlerin farklılaşması epilasyon fiyatlarının şekillenmesine neden olur. Bunun dışında seans sayısının artması, kullanılacak epilasyon yöntemi ve epilasyon yapılacak bölgenin yüzey hacmi fiyatın değişmesine neden olabilmektedir. Güncel epilasyon fiyatlarını sağlık ve güzellik merkezlerine giderek öğrenmek mümkündür.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.